Telefon mierzy 108,8 x 53,5 x 11,9 mm i waży 110 gramów

Samsung Jet – „najszybszy telefon na rynku”?

Samsung prezentuje według siebie najszybszy na świecie telefon z ekranem dotykowym, który wyposażony jest w procesor z taktowaniem 800 MHz i 3,1-calowy wyświetlacz AMOLED.

Gdyby Samsung w tej chwili wprowadził na rynek telefon o nazwie Jet, z pewnością byłby to najszybszy smartfon z dotykowym ekranem na rynku. Niestety dla koreańskiego producenta, który na razie nie podał informacji o dostępności i cenie urządzenia, zarówno Toshiba, jak i HTC już przygotowują swoje telefony komórkowe z procesorem Snapdragon, który pracuje z częstotliwością 1 GHz. Najwidoczniej Samsung przeoczył w swoich rozważaniach te dwie firmy.

Jet natomiast wyposażono w procesor z taktowaniem 800 MHz, który bez problemu pozwoli na równoczesne korzystanie z kilku funkcji telefonu. Telefon posiada 3,1-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości WVGA (800 x 480 pikseli) i z 16 milionami kolorów. Dodatkowo otrzymamy zaktualizowany do wersji 2.0 interfejs użytkownika TouchWiz, do którego dodano kilka nowych funkcji.

W wyposażeniu nie zabrakło również 5-megapikselowego aparatu, 2 lub 8 GB wbudowanej pamięci, systemu nawigacji z funkcją A-GPS, gniazdo kart pamięci microSD (do 16 GB) oraz przeglądarkę internetową Dolfin, zbudowaną przez Samsunga.

Więcej informacji o nowym telefonie Samsunga znajdziecie tutaj.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.