Urządzenie do streamingu cyfrowych mediów Full HD

Filmy w HD bezprzewodowo odtwarzane z komputera na TV, dostęp do internetowego radia, telewizji i serwisów takich jak YouTube - to wszystko w nowym urządzeniu firmy ZyXEL.

ZyXEL DMA-2500 to urządzenie służące do streamingu multimediów zgromadzonych na komputerze i w zasobach sieciowych, bezpośrednio na ekran telewizora lub do zestawu kina domowego. Dzięki certyfikatowi zgodności z najnowszym standardem DLNA 1.5, nowy odtwarzacz ZyXEL-a umożliwia łatwe współdzielenie cyfrowej treści z elektroniką użytkową, komputerami PC i urządzeniami mobilnymi.

Urządzenie samo wykrywa w domowej sieci miejsca na których zgromadzono multimedia, zapewniając łatwy dostęp do muzyki, filmów czy możliwość tworzenia efektownych pokazów zdjęć na ekranie telewizora. Ponadto doskonale współpracuje z multimedialną biblioteką multimediów ZyXEL NSA-220 Plus, tworząc razem kompletne, domowe rozwiązanie.

Urządzenie może transmitować obraz wideo w rozdzielczości Full HD, odtwarzając większość popularnych formatów włączając obrazy płyt DVD. Ważną cechą jest możliwość wyświetlania napisów z polskimi znakami. DMA-2500 posiada wbudowane klucze licencyjne firmy Microsoft, co pozwala na nieograniczone odtwarzanie plików wideo, chronionych przez cyfrowy system zarządzania prawami autorskimi (DRM).

ZyXEL DMA-2500 można podłączyć do domowej sieci poprzez kabel ethernetowy, lub korzystać z komunikacji bezprzewodowej za pomocą adaptera USB Wireless N firmy ZyXEL (NWD-211AN i NWD-270N). Do portu USB można podłączyć także pendrive lub dysk HDD USB ze zgromadzoną muzyką, zdjęciami lub filmami.

Producent wyposażył DMA-2500 w intuicyjne, polskojęzyczne menu, za pomocą którego użytkownik może łatwo nawigować pomiędzy funkcjami urządzenia, takimi jak dostęp do internetowej telewizji, ponad 6000 stacji radiowych Live365 czy odtwarzanie filmów zgromadzonych w serwisie YouTube.

Urządzenie będzie kosztować około 225 euro, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 1000 złotych. Pełną listę obsługiwanych formatów znajdziecie tutaj.

Źródło: informacja prasowa
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.