Urządzenie do streamingu cyfrowych mediów Full HD

Filmy w HD bezprzewodowo odtwarzane z komputera na TV, dostęp do internetowego radia, telewizji i serwisów takich jak YouTube - to wszystko w nowym urządzeniu firmy ZyXEL.

ZyXEL DMA-2500 to urządzenie służące do streamingu multimediów zgromadzonych na komputerze i w zasobach sieciowych, bezpośrednio na ekran telewizora lub do zestawu kina domowego. Dzięki certyfikatowi zgodności z najnowszym standardem DLNA 1.5, nowy odtwarzacz ZyXEL-a umożliwia łatwe współdzielenie cyfrowej treści z elektroniką użytkową, komputerami PC i urządzeniami mobilnymi.

Urządzenie samo wykrywa w domowej sieci miejsca na których zgromadzono multimedia, zapewniając łatwy dostęp do muzyki, filmów czy możliwość tworzenia efektownych pokazów zdjęć na ekranie telewizora. Ponadto doskonale współpracuje z multimedialną biblioteką multimediów ZyXEL NSA-220 Plus, tworząc razem kompletne, domowe rozwiązanie.

Urządzenie może transmitować obraz wideo w rozdzielczości Full HD, odtwarzając większość popularnych formatów włączając obrazy płyt DVD. Ważną cechą jest możliwość wyświetlania napisów z polskimi znakami. DMA-2500 posiada wbudowane klucze licencyjne firmy Microsoft, co pozwala na nieograniczone odtwarzanie plików wideo, chronionych przez cyfrowy system zarządzania prawami autorskimi (DRM).

ZyXEL DMA-2500 można podłączyć do domowej sieci poprzez kabel ethernetowy, lub korzystać z komunikacji bezprzewodowej za pomocą adaptera USB Wireless N firmy ZyXEL (NWD-211AN i NWD-270N). Do portu USB można podłączyć także pendrive lub dysk HDD USB ze zgromadzoną muzyką, zdjęciami lub filmami.

Producent wyposażył DMA-2500 w intuicyjne, polskojęzyczne menu, za pomocą którego użytkownik może łatwo nawigować pomiędzy funkcjami urządzenia, takimi jak dostęp do internetowej telewizji, ponad 6000 stacji radiowych Live365 czy odtwarzanie filmów zgromadzonych w serwisie YouTube.

Urządzenie będzie kosztować około 225 euro, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 1000 złotych. Pełną listę obsługiwanych formatów znajdziecie tutaj.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.