Uczestnicy kursu otrzymują na zakończenie Certyfikat ukończenia Kursu Fotografii

Wakacyjne Kursy Fotografii

Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia z zakresu obsługi aparatu cyfrowego. Pomaga w zrozumieniu i wykorzystaniu różnego rodzaju oświetlenia, a także inne cechy fotografii.

Wakacyjny kurs fotograficzny, zorganizowany przez Sowa-Edu, przeznaczony jest dla młodzieży (od 12 lat) i dorosłych. Pomoże on zrozumieć uczestnikom znaczenie różnego rodzaju oświetlenia- od naturalnego, przez zastane w pomieszczeniu, pracę z lampą błyskową i z oświetleniem studyjnym. Podczas zajęć uczestnicy opanują umiejętności, pomagające poprawnie komponować zdjęcia portretowe, albumowe, itd. Dowiedzą się również, jak przechowywać fotografie oraz jak przygotować je do druku.

Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku, w godz. 17:30 – 20:30 – zajęcia w studio i w pobliżu studia. W sobotę plener (godzina rozpoczęcia pleneru jest ustalana wspólnie w grupie). Kurs trwa tydzień i obejmuje 21 godzin zegarowych. Kurs prowadzić będą wykładowcy z poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych z wydziału Fotografii – Jarosław Klupś i Janusz Oleksa.

Miejsce i termin:

  • Lipcowe warsztaty fotografii od 13.07.2009 do 18.07.2009
  • Sierpniowy kurs fotografii od 24.08.2009 do 29.08.2009
  • 60-236 Poznań, ul. Kasprzaka 22a (skrzyżowanie ul. Stablewskiego z ul. Kasprzaka)

Cena kursu to 580 złotych. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.