Wiele możliwości w wielofunkcyjnych urządzeniach Xeroksa

Xerox WorkCentre 7400 ma zapewnić wysokiej jakości druk kolorowy oraz pozwolić zmniejszyć koszty druku i zużycie energii, a także efektywniej wykorzystać powierzchnię biurową.

Rodzina 7400 obejmuje urządzenia WorkCentre 7425/7428/7435, które wyposażono w funkcje  drukowania w rozdzielczości 1 200 x 2 400 dpi, kopiowania, skanowania sieciowego i do poczty e-mail, jak również faksowania. Toner chemiczny Emulsion Aggregate High Grade (EA-HG) zapewnia lepszą jakość obrazów, a zastosowanie głowicy LED zamiast tradycyjnej laserowej zmniejsza awaryjność urządzenia. Funkcja Print Around umożliwia drukowanie innych prac, nawet gdy jedna z nich została wstrzymana z powodu braku zasobów, bądź wymaga interwencji użytkownika.

Rodzina urządzeń WorkCentre 7400 posiada wbudowane funkcje kontroli kosztów takie jak Auditrion i Xerox Standard Accounting, które regulują i śledzą wykorzystanie urządzenia, jednocześnie umożliwiając użytkownikom zarządzanie kosztami poprzez kontrolę kolorowych wydruków i kopii.

Urządzenia drukują i kopiują z prędkością do 35 stron na minutę w kolorze oraz w czerni. Całkowita pojemność podajników papieru wynosi ponad 5 000 arkuszy. Urządzenia posiadają także funkcje wykończeniowe, pozwalające na produkcję broszur oraz dziurkowanie dokumentów. Modele WorkCentre 7400 wyposażone są w Xerox Extensible Interface Platform (EIP), dzięki czemu programiści mogą tworzyć aplikacje, dostępne bezpośrednio z interfejsu użytkownika. Ułatwia to organizację zadań i oszczędza czas użytkowników.

Seria WorkCentre 7400 spełnia normy Energy Star, zużywając  niewielkie ilości energii (2 W w trybie uśpienia). Do produkcji urządzeń WorkCentre 7400 wykorzystywany jest plastik z biomasy, którego zastosowanie pozwala na redukcję emisję dwutlenku węgla o 16% podczas procesu wytwórczego.

Urządzenia z serii WorkCentre 7400 są dostępne w cenie od 22 999 złotych brutto u Autoryzowanych Partnerów Xerox.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.