Dzięki szerokim funkcjom sieciowym nagrywarka może być wykorzystywana jako cyfrowy serwer zawartości

Wielofunkcyjna nagrywarka od firmy Panasonic

Lepsza jakość obrazu oraz prosta obsługa i zaawansowane funkcje sieciowe to możliwości nowej nagrywarki DVD Panasonic wyposażonej w nowy procesor sygnału Chroma.

Nagrywarka Panasonic DIGA DMR-EH69 została wyposażona w twardy dysk o pojemności 320 GB oraz wejście na karty pamięci SD. Nowy model, dzięki funkcji konwersji w górę do formatu 1080p optymalizuje obraz pod kątem dużych ekranów telewizorów HD. DMR-EH69 został wyposażony w nowy procesor sygnału chrominancji, który tworzy obrazy charakteryzujące się wiernym odwzorowaniem szczegółów i kolorów, co szczególnie widoczne jest podczas wyświetlania ich na dobrym, dużym ekranie telewizora, najlepiej plazmowego. Na jakość obrazu uzyskiwanego dzięki nagrywarce Panasonic DMR-EH69 wpływa także Adaptive HD Enhancer, który odpowiada za jego ostrość, a także poprawia głębię, czego efektem jest drobna tekstura i duża ilość szczegółów odtwarzanych filmów.

Ponadto, aby zwiększyć przyjemność użytkowników z oglądania ulubionych filmów czy programów, Panasonic duży nacisk położył na cichą pracę nagrywarki DMR-EH69. Ciche działanie DMR-EH69 zapewnia automatyczne dostosowywanie się prędkości wentylatora do temperatury wewnętrznej urządzenia. Kiedy temperatura jest niska, wentylator całkowicie wyłącza się. Natomiast kiedy wentylator jest włączony, dokładny system kontroli redukuje hałas i wibracje wyciszając pracę urządzenia.

Nowy model nagrywarki został wyposażony we wzmocnioną część obudowy, która ochrania dysk twardy i ulepszony amortyzator napędu dysku twardego, który pomaga zredukować wibracje do minimum. Nagrywarka DMR-EH69 posiada nowy graficzny interfejs użytkownika GUI, który ułatwia nagrywanie i odtwarzanie nagranych treści. Łatwość korzystania z tego modelu zwiększa dodatkowo funkcja Auto Scene Chapter, która ułatwia oglądnie nagranych programów TV poprzez automatyczne włączanie nagranych treści. Programowanie czasu jest proste dzięki takim funkcjom jak Free Word Serach i Navi Link Serach, które umożliwiają przeszukiwanie programu TV według kluczowych słów lub tytułów.

Nowy model DIGA Panasonic to nie tylko nagrywarka DVD. Dzięki szerokim funkcjom sieciowym może być  wykorzystywana jako cyfrowy serwer zawartości. Nagrywarka DIGA DMR-EH69 wyposażona została w terminal USB, który umożliwia podłączenie do niej aparatu cyfrowego. Zdjęcia w formacie JPEG zapisane na karcie lub w aparacie mogą być wyświetlone na ekranie telewizora w rozdzielczości 1 920 x 1080 pikseli, jako pokaz slajdów z podkładem muzycznym, co zapewni wspaniałą rozrywkę całej rodzinie.

DMR-EH69 jest kompatybilna z ekologicznymi funkcjami Viera Link – Auto Standy i Standy Power Save, które pozwalają oszczędzać energię. Panasonic zredukował także liczbę komponentów, nadając nowej nagrywarce bardziej kompaktowy, opływowy design.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.