Wielofunkcyjne kolorowe urządzenie atramentowe A3 z dupleksem

Brother MFC-6890CDW

MFC-6890CDW to nowe urządzenie typu „wszystko w jednym” z dotykowym wyświetlaczem LCD, które ma być wydajne i funkcjonalne, a przy tym zapewniać oszczędność miejsca i pieniędzy. Można je podłączyć do sieci przewodowej lub bezprzewodowej. To kompaktowe urządzenie umożliwia drukowanie, faksowanie, kopiowanie i skanowanie w formacie A3. Nadaje się dla małych i średnich firm, którym zależy na wysokiej jakości druku.

MFC-6890CDW można udostępnić wielu użytkownikom za pośrednictwem przewodowych lub bezprzewodowych sieci firmowych, a takie narzędzia, jak Scan to Email Server (skanowanie do serwera poczty email), Scan to FTP (skanowanie na serwer FTP) i Internet Fax (faks internetowy) zdecydowanie ułatwiają zarządzanie dokumentami w firmie.

Dzięki głowicy drukującej, która formuje krople o objętości min. 1,5 pikolitrów, i rozdzielczości obrazu 6 000 x 1 200 dpi, nowe urządzenie ma zapewniać jakość i precyzję druku w formacie A3. W ciągu minuty drukuje 35 stron w czerni lub 28 w kolorze. Jest to pierwsze na rynku europejskim urządzenie atramentowe firmy Brother z wbudowaną funkcją automatycznego druku dwustronnego dla formatu A4. Oddzielne wysokowydajne pojemniki z tuszem, które mogą być indywidualnie wymieniane, pozwalają na wydruk 900 stron w czerni oraz 750 stron w kolorze.

W nowym urządzeniu zastosowano szereg ciekawych funkcji, takich jak Book Copy (koryguje na kopiach ciemną linię pomiędzy dwiema stronami rozłożonej książki), Auto Skew Adjustment (koryguje kopiowany obraz, jeśli oryginał nie przylega dokładnie do szyby) oraz funkcja znaku wodnego, która umieszcza na kopiach opracowane wcześniej lub wygenerowane automatycznie znaki wodne.

Korzystanie z tych funkcji ułatwia wyświetlacz LCD o przekątnej 4,2″. Użytkownik może przeglądać kolorowe obrazy i fotografie przed ich wydrukowaniem, a dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu – poprawiać je i edytować bezpośrednio na wyświetlaczu.

Dzięki funkcji Emergency Print, po wyczerpaniu kolorowego tuszu można drukować dokumenty monochromatyczne jeszcze przez cztery tygodnie, nowe urządzenie oferuje również takie udogodnienia, jak Scan to ftp/email server (skanowanie na serwer FTP lub do pocztowego serwera poczty email), faks internetowy i LDAP (Lightweight Directory Access Protocol), czyli sieciowa książka adresowa.