Wirtualne rozgrywki dla każdego

Cyberarena36i6

Cyberarena36i6 to wirtualna platforma stworzona z myślą o ogromnej rzeszy graczy, którzy ponad wszystko cenią sobie masowe rozgrywki w sieci bez względu na porę dnia czy nocy. Rejestrując się na internetowej stronie www.cyberarena36i6.pl użytkownicy otrzymują możliwość rywalizacji w licznych wirtualnych turniejach, rankingach w najbardziej popularne gry komputerowe. Dodatkowo dla spragnionych wiedzy fanów gier czekają najnowsze informacje z wirtualnego świata, konkursy, recenzje, transmisje wideo oraz wywiady, a także zmagania najlepszych polskich zawodników w największej lidze gier komputerowych Cybersport36i6. To pierwszy w Polsce wirtualny projekt, który koncentruje się nie tylko na e-sportowcach, ale również na bardzo licznym gronie graczy, którzy swoją przygodę z internetowymi rozgrywkami traktują w kategoriach szeroko pojmowanej rozrywki. Forma rywalizacji pozwala zawodnikom, dla których dotychczas liga Cybersport była niedostępna z powodu wysokiego poziomu oraz systematyczności rozgrywanych pojedynków, w każdej chwili wziąć udział w wirtualnej walce. Z tego też względu projekt Cyberarena36i6 ma szanse w krótkim czasie stać się zjawiskiem masowym, umożliwiającym każdemu miłośnikom gier zatopienie się w świecie elektronicznego współzawodnictwa.

Rozgrywki rankingowe w ramach projektu Cyberarena36i6 odbywają się w trzech popularnych grach multiplayer – Counter-Strike 1.6, Counter Strike: Source oraz Call of Duty 4: Modern Warfare. Gracze zapisani do jednego z sześciu dostępnych rankingów (po dwa rankingi na grę – kategoria GOLD oraz SILVER) walczyć będą o cenne nagrody rzeczowe.

Warto dodać, że sam system rozgrywek jest nowatorski w świecie gier. Do współzawodnictwa wystarcza bowiem posiadanie oryginalnej kopii gry (system poprzez weryfikację numeru UID gry eliminuje posiadaczy nielegalnych kopii gry) oraz woli walki. Połączenie z innymi graczami następuje z poziomu przeglądarki internetowej, która poprzez jedno kliknięcie w przygotowany link uruchamia grę i łączy gracza z innymi zawodnikami na serwerze rankingowym. Indywidualne wyniki gracza są zbierane i publikowane na stronie Cyberarena36i6.pl tworząc ranking najlepszych graczy. Najlepsi w rankingu zostaną sowicie nagrodzeni. Wygrać można telefony komórkowe, doładowania, sprzęt komputerowy firmy Logitech, koszulki oraz gry komputerowe. Kilka słów należy poświęcić również podziałowi poszczególnych rankingów na kategorię GOLD i SILVER. Srebrnym statusem charakteryzować się będzie każdy użytkownik, który założy konto na internetowej stronie www.cyberarena36i6.pl. Status konta GOLD będzie natomiast przysługiwał graczom, którzy posiadają numer telefonu w sieci Plus (36i6, Plus, Mixplus, Simplus). Konto GOLD pozwala na pełny dostęp do wszystkich atrakcji Cyberareny36i6. Co więcej, stawka, o jaką grają gracze tej kategorii jest znacznie wyższa, niż tych posiadających jedynie konto SILVER.

Dodatkowo wraz ze startem nowego projektu zorganizowane zostaną dwa otwarte turnieje. Miłośnicy gier komputerowych będą mogli zmierzyć się ze sobą na wirtualnej arenie piłkarskiej gry Pro Evolution Soccer 2009 oraz strategii Dawn of War II. Na zwycięzców turniejowych zmagań czekać będą nagrody w wysokości 2 400 złotych. Dla fanów e-sportu odwiedzających stronę Cyberareny36i6 przygotowane zostały również atrakcyjne konkursy z nagrodami.