Znajdź prezent na szczególną okazję

Ale prezenty, czyli pomoc w wyborze prezentu dla każdego

AllePrezenty.pl

Serwis AllePrezenty.pl stworzony został by pomóc w znalezieniu najbardziej odpowiedniego prezentu dla bliskich i znajomych, bez względu na okazję i wiek. Poszukiwania prezentu możemy rozpocząć korzystając z trzech dostępnych kryteriów – wieku i płci, okazji lub kategorii. Wyszukiwarka serwisu wyświetli wyselekcjonowane propozycje prezentów według podanych kryteriów. Jeśli spodoba nam się któraś z propozycji, możemy szybko dokonać jej zakupu. Dzięki zintegrowaniu AllePrezenty.pl z ofertami z Ceneo.pl, z łatwością znajdziemy sklep w którym kupimy nasz prezent w możliwie najniższej cenie na rynku.

Produkty obecne w serwisie dobierane są przez pracowników Ceneo, ale to użytkownicy mają możliwość oceny, czy ich zdaniem dany produkt jest dobrym pomysłem na prezent. Każdy odwiedzający serwis ma także możliwość tworzenia własnej listy prezentowej. Taką listę będzie można wysłać swoim znajomym i wspólnie wybierać prezent.

W ofercie serwisu jest również zestaw specjalnych przewodników zakupowych, w których można znaleźć dużą ilość porad na temat kupowania prezentów.