Bezpłatne seminaria internetowe Google AdWords

Google AdWords

Podczas krótkich szkoleń online specjaliści z zespołu Google AdWords omawiają różne aspekty reklamy w internecie, takie jak podstawowe i zaawansowane metody optymalizacji, śledzenie konwersji, czy też trendy w reklamie online. Seminaria pozwalają lepiej zrozumieć kwestie związane z AdWords oraz efektywnym zarządzaniem kampaniami reklamowymi.

Szkolenia internetowe prowadzone są na żywo – po zalogowaniu uczestnicy oglądają prezentację online, słuchając na bieżąco komentarza eksperta. Podczas seminarium  istnieje możliwość zadawania prowadzącym pytań za pośrednictwem komunikatora. Do wzięcia udziału w szkoleniu wystarczy komputer z łączem internetowym i głośnikami lub słuchawkami. Kalendarium najbliższych szkoleń znajduje się pod adresem: http://www.google.com/intl/pl/adwords/webinars/. Dostępne są również nagrania z sesji, które odbyły się wcześniej (seminaria „na żądanie”).

Szkolenia skierowane są do osób korzystających już z reklamy w AdWords, jak i tych, które stawiają w niej dopiero pierwsze kroki (seminaria dotyczące podstaw).