Producent Mobilnego Gadu-Gadu planuje dalszy szybki rozwój aplikacji i wprowadzanie kolejnych zmian i nowości

Czatowanie na GG przez Bluetooth

Mobilne Gadu-Gadu

W nowym wydaniu Mobilnego Gadu-Gadu na komórki z Javą pojawiło się mnóstwo poprawek i ułatwień, o które prosili użytkownicy. Dodano też nową, ciekawą funkcję, z której od tej pory będzie można korzystać.

Teraz każdy kto będzie miał włączone GG w komórce oraz aktywny bluetooth będzie mógł kontaktować się ludźmi w zasięgu Bluetooth za darmo. Innymi słowy możemy GGadać z ludźmi z tego samego autobusu, pociągu, klasy czy innego pomieszczenia lub budynku.

Po uruchomieniu GG i Bluetootha na liście kontaktów pojawią się nam osoby, które również mają włączoną aplikację. Po wybraniu osoby, z którą chcemy nawiązać kontakt pojawi się nam okienko rozmowy. Kiedy coś napiszemy, wybrana osoba otrzyma informację z prośbą o autoryzację rozmowy. Gdy nasz rozmówca będzie się musiał oddalić GG automatycznie przełączy się na połączenie internetowe, tak byśmy nie musieli nieoczekiwanie kończyć rozmowy. Nasz rozmówca zostanie również automatycznie dodany do listy kontaktów, tak byśmy mogli z nim jeszcze w przyszłości porozmawiać.

Aplikację można pobrać ze strony producenta.