Drukarki Aficio GX e3300N/GX e3350N z technologią Ricoh GelSprinter

Ricoh Polska wprowadził do oferty dwie żelowe drukarki kolorowe: Aficio GX e3300N oraz GX e3350N.

Tryb pracy GelSprinter ECOnomy Color ma pozwalać drukować w kolorze za cenę porównywalną z wydrukami monochromatycznymi z drukarki laserowej. Drukarki GX e3300N/GX e3350N przeznaczone są do druku kolorowego w małych firmach oraz w zastosowaniach domowych. Nadają się też do współdzielenia w małych grupach roboczych.

GX e3300N/GX e3350N drukują z prędkością 29 stron na minutę (ppm) w trybie priorytetu prędkości. Liquid Gel nie przenika przez papier, a wydruki nie plamią. Papier ma być podawany i pozycjonowany precyzyjnie, dzięki pasowemu systemowi przenoszenia.

Ruchomy panel operatora umożliwia odczytywanie informacji z pozycji siedzącej. Pełen dostęp od przodu ułatwia ładowanie papieru i wymianę kaset. W przypadku konieczności interwencji, urządzenia wysyłają emailowe ostrzeżenia – na przykład, gdy brakuje tonera lub papieru. Drukarki wyposażone są w licznik, który rejestruje liczbę zadrukowanych stron w poszczególnych trybach. Informacje z licznika również wysyłane są emailem. Pozwala to administratorom śledzić wykorzystanie drukarki i związane z tym koszty.

Praca urządzeń jest czysta, ponieważ GelSprinter nie pyli. W standardzie jest również druk obustronny, co pozwala zmniejszyć zużycie papieru.

Aficio GX e3300N i GX e3350N są już dostępne u dystrybutora odpowiednio w cenie: 430 zł netto oraz 610 zł netto. Urządzenia objęte są 12- miesięczną gwarancją.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.