Dwa wytrzymałe notebooki od Samsunga

Wydajna bateria, obudowa Samsung Duracase oraz ekran HD 16:9 o przekątnej 15,6" to główne zalety nowych komputerów Samsunga.

Samsung Electronics przedstawia nowe modele wytrzymałych notebooków R520 i R522. Odporna, stylizowana na aluminium obudowa z oryginalnie podświetlonym touchpadem to ich znak rozpoznawczy. Bezprzewodowa karta sieciowa pozwala bez potrzeby podłączania kabli przeglądać strony internetowe i pobierać pliki z Internetu. Monitor z podświetleniem LED o przekątnej 15,6″ i formacie 16:9 powinien pozwolić na wygodną pracę i rozrywkę.

Notebooki Samsung R520 i R522 zostały wyposażone w wytrzymałą obudowę Samsung Duracase. Dzięki temu urządzenia te są przystosowane do przetrwania uderzeń, upadków i wszelkich niespodzianek, które przytrafiają się w codziennym użytkowaniu. Ponadto system jest zabezpieczony przed zalaniem klawiatury do 100 ml płynów.

Jeśli użytkownikowi zależy na cichej pracy lub znajduje się w miejscu, które wymaga ograniczenia hałasu i skupienia, np. w trakcie spotkania lub w bibliotece, w notebookach Samsung R520 i R522 można ustawić tryb SuperSilent Mode. Pozwala on zminimalizować odgłos pracy urządzenia lub wyciszyć odgłos wiatraka schładzającego procesor, co również znacznie zmniejsza poziom hałasu.

Model R520 podobnie jak model R522 dostępny jest z czterema portami USB 2.0 w tym portem typu combo, który obsługuje zarówno złącza USB, jak i eSATA. Dzięki temu transfer danych z i na urządzenia zewnętrzne wynosi do 3Gb na sekundę (6x szybciej niż w przypadku USB 2.0). Klawiatura komputera została pokryta specjalną antybakteryjną powłoką, która zapobiega rozwojowi bakterii.

Notebooki Samsung R520 i R522 są już dostępne na polskim rynku w sugerowanych cenach detalicznych brutto:

  • NP-R520-FS01PL – 3 249 PLN
  • NP-R520-FA01PL – 2 649 PLN
  • NP-R522-FA01PL – 2 849 PLN
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.