Użytkownicy GG mogą prowadzić wysokiej jakości rozmowy telefoniczne z GG na numery telefonów stacjonarnych i komórkowych oraz dzwonić za darmo między numerami GG

Gadu-Gadu z wideorozmowami

Gadu-Gadu wprowadza rozmowy wideo pomiędzy użytkownikami oraz zrywa z wbudowanego dotychczas Internet Explorera, zastępując go w całej aplikacji tzw. Webkitem.

Dzięki zrezygnowaniu z wykorzystywania kontrolek Internet Explorera komunikator znacznie przyspieszy a użytkownicy będą mogli rozmawiać nie tylko tekstowo czy głosowo, ale również prowadzić rozmowy wideo. Nową wersję GG (build: 8.0.0.9103) można pobrać bezpłatnie ze strony http://komunikator.gadu-gadu.pl Aby prowadzić rozmowy wideo w Nowym GG, wystarczy podłączyć kamerkę internetową – obecnie już niemal standardowo instalowaną w komputerach przenośnych, dostępną też w atrakcyjnych cenach w sklepach ze sprzętem komputerowym. Nowe GG poinformuje użytkownika, czy nasz rozmówca posiada kamerę i czy możemy z nim porozmawiać wideo – na liście kontaktów pojawi się wówczas obok kontaktu niebieska ikonka kamery. Rozmowy wideo to kolejna forma kontaktu w Gadu-Gadu, która rozszerza dotychczasowe rozmowy tekstowe i głosowe. Technologia rozmów wideo została przygotowana w oparciu o technologię firmy Global IP Solutions.

Usprawniono również funkcjonalność archiwum rozmów w GG. Użytkownik może teraz szybko i łatwo sprawdzić, z kim ostatnio rozmawiał przez komunikator, pomoże mu w tym nowa wyszukiwarka, dostępna tylko w najnowszej wersji aplikacji.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.