Do tej pory aplikacja NetCalendars znajdowała się w płatnej ofercie firmy

Kalendarz grupowy od CodeTwo zupełnie darmowy

CodeTwo udostępniło za darmo pełną wersję programu NetCalendars – kalendarza grupowego, który usprawnia zarządzanie terminami oraz organizację pracy w przedsiębiorstwie

Program CodeTwo NetCalendars umożliwia wielu użytkownikom jednoczesną pracę na wspólnych kalendarzach, znajdujących się na różnych komputerach w sieci lokalnej – w obrębie jednego biura lub w internecie – pomiędzy jednostkami jednej firmy, zlokalizowanymi z dala od siebie. W zależności od zdefiniowania prawa dostępu z wirtualnego terminarza mogą korzystać wybrani pracownicy, zespół, jeden lub kilka działów lub nawet cała firma. Zmiany naniesione w kalendarzu przez jednego użytkownika w czasie rzeczywistym widoczne są we wszystkich komputerach, w których program został zainstalowany.

Użytkownicy programu mogą oznaczać terminy kategoriami, do których przypisane mogą być różne kolory, dzięki czemu są one bardziej czytelne. Funkcjonalnością wysoko cenioną przez dotychczasowych użytkowników CodeTwo NetCalendars jest opcja przypominania o zbliżającym się ważnym terminie. W zdefiniowanym przez użytkownika czasie na ekranie komputera wyświetla się komunikat przypominający o ważnym wydarzeniu.

Aplikacja stworzona przez CodeTwo współpracuje z kalendarzem wbudowanym w program Microsoft Office Outlook. Każda zmiana dokonana w terminarzu outlookowym jest natychmiast i automatycznie przekopiowywana do kalendarza współdzielonego za pomocą CodeTwo NetCalendars. Dzięki temu pracownicy oszczędzają czas – nie muszą bowiem kopiować lub przepisywać danych z jednego kalendarza do drugiego. Aby połączyć program CodeTwo NetCalendars oraz terminarz z Microsoft Outlook, nie trzeba posiadać serwera Exchange.

Pobierz instalkę programu CodeTwo NetCalendars

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.