Kamery IP Zavio w ofercie firmy Volta

Oferta systemów IP firmy Volta wzbogaciła się o produkty firmy Zavio. Sprawdzą się w małych i średnich systemach monitoringu: w domach, biurach, sklepach i obiektach przemysłowych.

Kamery Zavio generują dwa strumienie wideo MPEG4 i MJPEG oraz dodatkowy strumień dedykowany specjalnie do połączeń z urządzeń mobilnych. Wyposażone są w przetworniki CMOS ze skanowaniem progresywnym generujący ostry, wyraźny obraz o żywych i naturalnych kolorach.

Kamery mogą być podłączone przez interfejs przewodowy (F210A, F510E, F521E, D510E, M510E, wideo serwer V111T) lub bezprzewodowy (F312A, F510W, M510W). W przypadku kamer bezprzewodowych obsługiwane jest WEP/WPA/WPA2 natomiast kamery przewodowe oferują zasilanie PoE.

Wszystkie kamery obsługują dwustronna komunikację dźwiękową: wyjście audio oraz wbudowany mikrofon lub wejście audio. Kamery Zavio oferują niespotykaną kompatybilność i łatwość połączeń – obsługują min. przeglądarki www: IE, Firefox, Opera, Safari a także MSN, iPhone, RTP/RTSP oraz połączenia z urządzeń mobilnych 2.5G (WAP) i 3G.

Kamery oferowane są z bezpłatnym oprogramowaniem rejestrującym pozwalającym na budowę systemu składającego się z maksymalnie 16 kamer. W zapowiedzi producenta znajduje się już nowa seria kamer IP wyposażonych w przetworniki 1.3 Mpx oraz obsługująca kodowanie H.264.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.