Kolorowe podkładki chłodzące do laptopów

Notepal Infinite R9-NBC-BWDx-GP to propozycja dla estetów: mamy wybór dobrania sobie odpowiadającej nam kolorystyki.

Do wybory będziemy mieli 6 opcji: białą, różową, złotą, niebieską, fioletową i oczywiście czarną. Konstrukcja podkładki Cooler Master Notepal Infinite pozwoliła na zwiększenie efektywnej powierzchni chłodzącej o 50%. Zoptymalizowane prowadzenie strumienia powietrza oraz nakładka z blachy perforowanej (typu mesh) wpłynęła na uzyskanie większej efektywności, przy zastosowaniu pojedynczego wentylatora o średnicy 90 mm. Ma to również wpływ na zmniejszenie poziomu hałasu, który oscyluje pomiędzy 15 a 20,5 dBA, w zależności od jednego z trzech trybów pracy.

Podkładkę chłodzącą Notepal Infinite cechuje struktura Airflow, umożliwiająca używanie jej na każdej płaszczyźnie, bez blokowania otworów wentylacyjnych. Połączenie aluminium i wysokiej jakości plastiku, wielkość zoptymalizowana do współpracy z notebookami 17″ to kolejne właściwości produktu. Wentylator zasilany jest poprzez interfejs USB, nadmiar przewodu nie będzie nam przeszkadzał dzięki zintegrowanemu systemowi zarządzania kablami. Podkładka dodatkowo posiada również 2 porty USB 2.0. Podkładka będzie dostępna w sklepie Yooki.pl.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.