Lexmark stawia na oszczędne drukowanie

Monochromatyczna seria laserowych urządzeń wielofunkcyjnych Lexmark X650, została zaprojektowana, według zapewnień producenta, tak, aby pomóc firmom drukować mniej i oszczędzać.

Firma Lexmark w serii X650 stawia przede wszystkim na oszczędność. Jak to chce osiągnąć? Oto kilka najważniejszych cech nowych, monochromatycznych laserowych urządzeń wielofunkcyjnych:

  • Port USB z przodu urządzenia, który umożliwia skanowanie, np. dokumentów istniejących tylko w wersji papierowej, bezpośrednio do pamięci przenośnej. Eliminuje to konieczność druku materiałów na spotkania, mogą one zostać wyświetlone na komputerze przenośnym lub dystrybuowane za pośrednictwem poczty elektronicznej
  • Duży kolorowy wyświetlacz z możliwością konfigurowania, który pozwala użytkownikom na podgląd drukowanych materiałów, a co za tym idzie zredukowanie do minimum ilości źle wydrukowanych lub skopiowanych stron.
  • Personalizacja urządzenia za pomocą ekranu dotykowego e-Task, która pozwala użytkownikom na indywidualne ustalenie poziomu oszczędności tonera, druku dwustronnego czy druku kilku stron na jednym arkuszu papieru. Użytkownik może stworzyć własną ikonę i zapisać w niej własne ustawienia.
  • Tryb Eco, który dostępny jest we wszystkich modelach serii X650. Zaprojektowany został w celu zmniejszenia konsumpcji energii w stanie oczekiwania oraz pracy.
  • Oprogramowanie, które podnosi niezawodność urządzeń. W przypadku awarii jednej z funkcji, możliwe jest na dalsze korzystanie z pozostałych.
  • Pamięć przeciw-zatorowa, która pozwala na przechowywanie drukowanych plików w pamięci urządzenia w momencie braku odpowiedniego papieru (np. papier firmowy). Dane polecenie drukowania jest wznawiane w momencie uzupełnienie brakującego nośnika. Rozwiązanie to eliminuje przestoje poprzez możliwość kontynuowania druku na zwykłym papierze.
  • Możliwość skanowania bezpośrednio do poczty elektronicznej. Klienci mogą załączyć do poczty skanowane dokumenty bezpośrednio z poziomu drukarki oraz zmienić nazwę pliku tak, aby odzwierciedlała jego zawartość

Ceny urządzeń wielofunkcyjnych serii Lexmark X650 rozpoczynają się od 4 940 PLN.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.