Mike Butcher o zarabianiu na blogach i Twitterze

Już jutro odbędzie się pierwsze wirtualne spotkanie BarCamp 7.1, którego gościem będzie m.in. główny redaktor TechCrunch. Przedmiotem rozmów będzie zarabianie na blogach.

Do niedawna na user generated content zarabiali przede wszystkim właściciele dużych serwisów. Obecnie jednak coraz częściej pieniądze trafiają do tych, którzy faktycznie generują treści poszukiwane przez wielu użytkowników. Jak wygląda temat zarabiania na blogach i małych serwisach w Polsce i na świecie będzie można dowiedzieć się już we wtorek 21 lipca w trakcie pierwszego wirtualnego barcampu.

W spotkaniu wezmą udział Mike Butcher, główny redaktor TechCrunch Europe, Julia Krysztofiak-Szopa, Community Manager AdTaily.com i Krzysztof Lis z sieci blogów YellowGreen. Skupią się oni na zagadnieniach związanych z zarabianiem na blogach, różnicach między Polską a zagranicą i charakterystyce blogu, który gwarantuje zarobki.

Przedmiotem rozmów będzie również niedawny wyciek danych z serwisu mikroblogowego Twitter – uzyskana zostanie odpowiedź na pytanie, czy TechCrunch miał prawo opublikować tę informację.

Pierwsze wirtualne spotkanie BarCamp 7.1 odbędzie się 21 lipca o godzinie 18.30. By wziąć w nim udział, wystarczy odwiedzić tego dnia stronę http://lookr.tv, gdzie dostępny będzie streaming. Za pośrednictwem czatu będzie można na żywo zadawać pytania zaproszonym ekspertom.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.