Monitory autostereoskopowe – 3D bez okularów

Wyświetlacze autostereoskopowe 3D Tridelity są już dostępne w Polsce.

W czerwcu 2009 rozpoczęła się w Polsce sprzedaż monitorów autostereoskopowych Tridelity zapewniających przestrzenny efekt 3D bez okularów. Technologia Tridelity zapewnia zarówno głębię obrazu jak i efekt pop up (wyjścia obrazu) do kilkudziesięciu centymetrów przed wyświetlacz przy równoczesnym zachowaniu wysokiej rozdzielczości obrazu dla każdego oka.

Wprowadzono szeroką gamę wyświetlaczy autostereoskopowych Tridelity od 24″ do 57″. Przebojem ma być monitor 42″ o rozdzielczości HD z wbudowanym komputerem i mocną kartą graficzną.

Tridelity oferuje 2 typy wyświetlaczy:

  • dla wielu oglądających Multi-Viewer, zastosowanie: prezentacje, reklama, rozrywka, szkolenia
  • dla pojedynczego użytkownika Single-Viewer, zastosowanie: nauka, projektowanie, modelowanie, medycyna

Firma Tridelity dostarcza oprogramowanie do obsługi monitorów, przygotowania zawartości oraz pracy z wyświetlaczem Tridelity oraz organizuje szkolenia dla użytkowników i animatorów 3D. Oprogramowanie podstawowe: player Tri-View do odtwarzania obrazu 3D i zarządzania listą odtwarzania, narzędzia do zarządzania siecią odtwarzaczy w modelu reklamowym digital signage, wtyczki do wszystkich aplikacji opartych na Open G/L(3D Max, Maya, Cad i wiele innych), narzędzia do tworzenia prezentacji i konwersji obrazu do 3D, narzędzia do odtwarzania obrazu 3D real time.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.