Dysk objęty jest 2-letnią gwarancją

Najcieńszy multimedialny dysk twardy na rynku

LG wprowadza na rynek 2,5-calowy, zewnętrzny i multimedialny dysk twardy o pojemności 320 lub 500 GB, grubości 2 centymetrów i awangardowej obudowie w kształcie muszli.

Niedawno zapowiadany multimedialny dysk twardy LG XF1, trafia właśnie na półki sklepowe. 2,5-calowy twardziel o ciekawej stylistyce i grubości zaledwie 20,8 milimetra, odtwarza formaty MPEG 1/2/4, AVI, MKV, MOV, MP3, WMA, OGG, JPEG i wiele, wiele innych, a także napisy w formatach SRT, SUB, SMI, SSA i IDX+SUB. Dyski twarde o pojemności 320 i 500 GB mierzą 153 x 94 milimetrów, posiadają złącze HDMI i USB oraz intuicyjny interfejs dzięki któremu można szybko i łatwo sterować wszystkimi jego funkcjami za pomocą znajdującego się w zestawie pilota.

Dysk twardy LG XF1 o pojemności 320GB można kupić w sklepach za 899zł, a za dysk z pamięcią 500GB zapłacimy 100 złotych więcej.

Sektor przenośnych dysków twardych odnotowuje od 2008 r. duży wzrost liczby sprzedanych urządzeń. W zeszłym roku popyt na zewnętrzne dyski twarde wzrósł o 12 mln. Oczekuje się, że w 2009 r. do 2,5-calowych dysków twardych będzie należało 50% tego sektora. Na rynku istnieje wyraźna tendencja do częstszego korzystania z notebooków niż z komputerów PC co wpływa na większe rozpowszechnienie zewnętrznych dysków twardych jako dodatkowej pamięci masowej.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.