Dysk objęty jest 2-letnią gwarancją

Najcieńszy multimedialny dysk twardy na rynku

LG wprowadza na rynek 2,5-calowy, zewnętrzny i multimedialny dysk twardy o pojemności 320 lub 500 GB, grubości 2 centymetrów i awangardowej obudowie w kształcie muszli.

Niedawno zapowiadany multimedialny dysk twardy LG XF1, trafia właśnie na półki sklepowe. 2,5-calowy twardziel o ciekawej stylistyce i grubości zaledwie 20,8 milimetra, odtwarza formaty MPEG 1/2/4, AVI, MKV, MOV, MP3, WMA, OGG, JPEG i wiele, wiele innych, a także napisy w formatach SRT, SUB, SMI, SSA i IDX+SUB. Dyski twarde o pojemności 320 i 500 GB mierzą 153 x 94 milimetrów, posiadają złącze HDMI i USB oraz intuicyjny interfejs dzięki któremu można szybko i łatwo sterować wszystkimi jego funkcjami za pomocą znajdującego się w zestawie pilota.

Dysk twardy LG XF1 o pojemności 320GB można kupić w sklepach za 899zł, a za dysk z pamięcią 500GB zapłacimy 100 złotych więcej.

Sektor przenośnych dysków twardych odnotowuje od 2008 r. duży wzrost liczby sprzedanych urządzeń. W zeszłym roku popyt na zewnętrzne dyski twarde wzrósł o 12 mln. Oczekuje się, że w 2009 r. do 2,5-calowych dysków twardych będzie należało 50% tego sektora. Na rynku istnieje wyraźna tendencja do częstszego korzystania z notebooków niż z komputerów PC co wpływa na większe rozpowszechnienie zewnętrznych dysków twardych jako dodatkowej pamięci masowej.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.