Nawigacja może mówić twoim głosem

Użytkownicy nawigacji MapMap mogą nagrać własne komunikaty głosowe do swojego systemu nawigacji GPS dzięki bezpłatnemu programowi o nazwie MapaMap REC.

Firma IMAGIS S.A. producent oprogramowania MapaMap przygotował dla swoich użytkowników wakacyjną niespodziankę w postaci bezpłatnego, łatwego w obsłudze programu o nazwie MapaMap REC. Umożliwia on nagranie własnych komunikatów głosowych do nawigacji MapaMap. Użytkownicy mogą nagrywać swój własny głos lub głos swoich bliskich, a następnie usłyszeć go z nawigacji, zamiast komunikatów lektora.

– MapaMap REC to szansa, dla osób z poczuciem humoru, które nudzą standardowe komunikaty głosowe, na stworzenie własnej niepowtarzalnej nawigacji z ulubionym „klimatem” – mówi Jerzy Łuczkiewicz odpowiedzialny za sprzedaż MapyMap w Polsce. Program MapaMap REC można pobrać z serwisu internetowego www.MapaMap.pl, jest on prosty w instalacji oraz co najważniejsze bezpłatny. Aby nagrywać własne komendy oprócz komputera i programu MapaMap REC, należy zaopatrzyć się w najprostszy mikrofon z możliwością podłączenia go do komputera PC.

Producent liczy na duża pomysłowość oraz poczucie humoru swoich użytkowników, dlatego organizuje konkurs na najbardziej zabawny zestaw komunikatów głosowych. Najciekawsze propozycje zostaną opublikowane na stronie internetowej produktu www.MapaMap.pl i udostępnione innym użytkownikom do pobierania.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.