Obudowa dla graczy od NZXT

Wyczekiwany przez entuzjastów wysokiej klasy obudów model M59 pojawi się na polskim rynku pod koniec sierpnia. Obudowa wyróżnia się ciekawym designem oraz praktycznymi rozwiązaniami.

Po premierze Panzerboxa, producent postanowił zaprojektować obudowę dla graczy. M59 nie tylko oryginalnie wygląda. Przedni panel posiada niepowtarzalny jak dotąd kształt, co ma ciągnąć za sobą również wygodę użytkowania portów zewnętrznych, które ukierunkowane są bezpośrednio w stronę użytkownika.

Obudowa posiada niebieskie podświetlenie, co może zainteresować również fanów moddingu. Wyeksponowany przycisk POWER oraz światełko LED w górnej części panelu mają nadawać jej elegancji. Ciekawym rozwiązaniem dla userów lubiących obserwować co dzieje się we wnętrzu obudowy jest zastosowanie ogromnego okna z plexi, czarnych ścianek i podświetlenia Blue LED.

Liczne wyżłobienia w środku obudowy, pozwalają na montaż różnego rodzaju płyt głównych, a także zaprowadzenia porządku w kablach. Przemyślany system chłodzenia to kolejny atut M59. W zestawie znajdziemy dwa wentylatory – w części tylnej oraz bocznej. Ponadto u góry i na dole opcjonalnie można zamontować wiatraki 140 mm oraz 120 mm. Istnieje także możliwość montażu chłodzenia wodnego, co ułatwią dwa specjalne wejścia na rurki. NZXT M59 Pure Black może pomieścić w sobie karty graficzne do 26,6 cm długości. Obudowa będzie dostępna w sklepie Yooki.pl.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.