Perkusja i gitara dla Guitar Hero

Logitech zapowiada europejską premierę licencjonowanych przez Activision Publishing dla serii Guitar Hero, bezprzewodowej perkusji oraz gitary. Obie przeznaczone są dla konsoli PS3.

Logitech wprowadza na rynek bezprzewodową perkusję Wireless Drum Controller oraz gitarę Wireless Guitar Controller, dedykowane dla konsoli Playstation 3. Tą pierwszą wyposażono w trzy bębny i dwa talerze. Dla zapewnienia pełnego komfortu każdy z elementów zestawu można wygodnie ustawić zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkownika. Powierzchnię bębnów pokryto wygłuszającą membraną, dzięki czemu w czasie grania nie wydobywają się niepożądane, irytujące dźwięki rozpraszające uwagę gracza.

Dodatkowo na głowicach bębnów zamocowano cofnięte obręcze. Dzięki temu łatwiej jest trafiać we właściwy dźwięk, nie narażając się na „puste” uderzenia w obudowę. Realistyczne doznania gwarantuje ponadto pokryty nierdzewną stalą i zamontowany na regulowanej sprężynie perkusyjny pedał. Gitarę można złożyć lub rozłożyć dosłownie w kilka sekund. Dwie baterie AA zapewniają do 50 godzin grania. Koszt perkusji to 869 złotych.

Logitech Wireless Guitar Controller wykonano z najwyższej jakości materiałów używanych do budowy profesjonalnych instrumentów – korpus, gryf oraz klawisze z drewna, a progi z metalu. Dla zapewnienia większego komfortu klawisze umieszczone na progach działają w oparciu o znaną z klawiatur Logitech redukującą odgłos „klikania” technologię rubber dome. Na gryfie zamontowano również panel dotykowy umożliwiający szybkie ślizganie się palcami po „strunach”. Dzięki temu rozwiązaniu w czasie gry można zdobywać punkty wydobywając kilka dźwięków niemal jednocześnie.

Utrzymana w czarnej kolorystyce gitara, wyposażona w bezprzewodową technologię Logitech, gwarantuje pełną swobodę grania w zasięgu do 10 m od konsoli. Jej koszt to również 869 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.