Polacy najlepsi w Europie w podkręcaniu

Polacy zostali mistrzami Europy podczas turnieju MSI Master Overclocking Arena 2009.

W dniach 17-18 lipca w Monachium odbył się europejski finał zawodów podkręcania MSI Master Overclocking Arena 2009. Turniej był jednocześnie eliminacjami do ostatniego etapu konkursu, czyli światowego finału, który odbędzie się w Pekinie w ostatnich dniach sierpnia 2009 roku. W zawodach na Stadionie Olimpijskim w Monachium udział wzięło 17 najlepszych drużyn z całej Europy. Polskę reprezentowali ryba i Chaos, którzy deklasując konkurencję zajęli pierwsze miejsce.

Zawodnikom dostarczono zestawy składające się z płyty głównej MSI Eclipse SLI, karty graficznej MSI N260GTX Lightning oraz procesora Intel Core i7 950 i pozwolono im na używanie dowolnego typu chłodzenia.

Drużyny walczyły w trzech konkurencjach: 3DMark03, Aquamark oraz SuperPi 32M, których wyniki przeliczono wyłaniając ścisłą czołówkę, która ponownie zmierzy się w światowych finałach.

Do następnego etapu MSI Master Overclocking Arena 2009 przeszli kolejno przedstawiciele Polski, Grecji, Szwecji, Finlandii i Danii. Zawodnicy z polski pokazali niesamowite umiejętności i ogromną wiedzę, zdobywając najwyższe miejsce na podium.

ryba i Chaos zajęli nie tylko pierwsze miejsce, stając się mistrzami Europy, ale i ustanowili nowy rekord świata – uzyskując wynik 80 771 punktów w 3DMarku03. Gratulujemy! ryba i Chaos jadą do Chin walczyć z najlepszymi overclockerami na świecie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.