Postaw koleżance piwo przez Internet

Chciałbyś zorganizować imprezę, na którą zaprosisz wszystkich znajomych, tylko że wciąż nie możecie ustalić terminu? Witryna jastawiam.pl może ci w tym pomóc.

Jeśli kiedykolwiek miałeś takie rozterki, możesz skorzystać z jastawiam.pl, serwisu, dzięki któremu możesz postawić piwo lub kawę, zaprzyjaźnionej osobie bądź kontrahentowi za pośrednictwem Internetu.

Serwis jastawiam.pl, w pierwszym okresie swojej działalności zaprasza Użytkowników do barów, pubów i kawiarni, na piwo i kawę, wkrótce będzie można postawić również pizzę. Kolejnym krokiem będą dostawy „postawionych” prezentów do domu. Oczywiście serwis jastawiam.pl będzie regularnie powiększał ofertę proponowanych upominków.

Zasady działania serwisu są bardzo proste. Zalogowany Użytkownik A wybiera z listy produktów ten, który chce „postawić” koledze/szefowi/kontrahentowi. Może również wpisać krótki tekst, np. „Dziękuję za bardzo szybką przesyłkę”, albo „Fajnie was zobaczyć chociaż na zdjęciach, przechylcie za mnie kufel”, itd. Po wybraniu produktu i dokonaniu płatności, Osoba B, czyli „obdarowana” dostaje powiadomienie SMS i/lub e-mail.

Aby odebrać prezent Osoba B udaje się do jednego z lokali zarejestrowanych w serwisie. Serwis potwierdza prawidłowość zamówienia. I już, można przechylić kufel czy filiżankę delektując się również atmosferą lokalu.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.