Premiera drukarek Officejet 6000 i Officejet 7000 Wide Format

HP wprowadza do sprzedaży niedrogie drukarki dla małych i średnich firm zapewniające, według zapewnień, wysoką jakość druku i niskie koszty eksploatacji.

Firma HP rozszerza serię urządzeń HP Officejet o modele HP Officejet 6000 i HP Officejet 7000 Wide Format. Obie drukarki, zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności i maksymalizacji produktywności w biurach domowych i mikroprzedsiębiorstwach, korzystają z technologii HP Scalable Printing.

HP Officejet 7000 Wide Format oferuje druk kolorowych zdjęć oraz dokumentów formatu A3+. Model HP Officejet 6000 oferuje szybkość druku porównywalną z urządzeniami laserowymi: do siedmiu stron na minutę w czerni oraz do sześciu stron na minutę w kolorze (po wydrukowaniu pierwszej strony).

Zaawansowane funkcje w 7000 Wide Format, w tym druk bezmarginesowy i w formacie A3+, mają umożliwiać elastyczne i niedrogie przygotowywanie profesjonalnych materiałów marketingowych, takich jak broszury, ulotki, prezentacje i pocztówki. Zwiększona szybkość druku, do 33 stron na minutę w czerni i do 32 w kolorze, zwiększa wydajność w zastosowaniach biznesowych bez obniżania jakości wydruków.

Zarówno HP Officejet 6000, jak i HP Officejet 7000 Wide Format są urządzeniami zgodnymi z normą ENERGY STAR. Drukarki są zgodne z nowymi wkładami HP 920/920XL Officejet. Drukarka korzysta z czterech wkładów. Użytkownicy mogą nabyć albo standardowe atramenty, albo zestaw zawierający wkład z atramentem czarnym i trzy oddzielne wkłady z atramentem turkusowym (cyan), purpurowym (magenta) i żółtym.

Szacunkowa cena detaliczna HP Officejet 6000 wyniesie 459 PLN brutto. a HP Officejet 7000 Wide Format 1 199 PLN brutto.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.