Rusza Spinacz.pl, czyli kolejny polski odpowiednik Twittera

Moda na tzw. serwisy mikrobloggingowe na dobre trafiła również do Polski. Właściciele Fotka.pl uruchomili właśnie serwis Spinacz.pl umożliwiający publikowanie krótkich wiadomości.

Twitter.com, hit wśród amerykańskich internautów, modą na publikowanie krótkich informacji zaraził już kilkanaście milionów osób. Oprócz tej podstawowej funkcjonalności, użytkownicy Spinacz.pl mogą również obserwować swoje ulubione serwisy informacyjne i rozrywkowe, dzięki czemu będą na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Nowością Spinacz.pl, która wykracza poza ramy usług mikrobloggingowych, jest integracja z innymi serwisami internetowymi. Już teraz każdy użytkownik Fotka.pl, Swistak.pl czy Emuzyka.pl może w prosty sposób skonfigurować Spinacza, aby ten automatycznie publikował na naszym profilu aktywności z powyższych serwisów np. dodanie zdjęcia do profilu na Fotka.pl czy zmianę statusu. Funkcjonalność ta jest otwarta, co umożliwia integrację z dowolnymi serwisami, które zostaną dostosowane do Spinacz.pl. Użytkownicy mogą również korzystać z funkcjonalności OpenID – po zalogowaniu się na Spinacz.pl, będą mogli jednym kliknięciem przelogować się na swoje konto we wszystkich serwisach prowadzonych przez Fotka.pl sp. z o.o.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.