Ruter szerokopasmowy, który łączy technologie xDSL oraz 3G

Ruter udostępnia połączenie 3G/3.5G lub kablowe/xDSL wszystkim użytkownikom sieci, ma wbudowany port WAN oraz port USB 2.0 do podłączenia modemu UMTS/HSDPA/CDMA operatorów komórkowych.

Po podłączeniu modemu USB 3G/3.5G do routera 3G-6200n, wszyscy użytkownicy sieci przewodowej oraz bezprzewodowej mogą korzystać z połączenia internetowego 3G/3.5G. Model 3G-6200n obsługuje transmisję 3G/3.5G o prędkości do 7,2 Mb/s. Seria nLite firmy Edimax charakteryzuje się kompatybilnością ze standardem 802.11n i jest zgodna ze standardem sieci bezprzewodowych 802.11b/g. Gdy ruter jest skonfigurowany do korzystania z połączenia w technologii bezprzewodowej 802.11n transfer danych w sieci bezprzewodowej może osiągnąć do 150 Mb/s, a pokrycie sieci jest 3-krotnie lepsze niż ruterów standardu 802.11b/g.

Router jest łatwy w instalacji dzięki dołączonemu wielojęzycznemu kreatorowi instalacji EZMax. Z jego pomocą można skonfigurować połączenie z Internetem w ciągu kilku minut poprzez wykonywanie animowanych poleceń.

W nowszej wersji oprogramowania, która będzie dostępna pod koniec obecnego kwartału zostanie dodana funkcja serwera druku oraz system EZView do kontroli i konfiguracji urządzeń podłączonych do routera wewnątrz sieci lub zdalnie z Internetu. Nowe oprogramowanie będzie można ściągnąć ze strony www.edimax.pl Router 3G-6200n będzie wkrótce dostępny w sprzedaży poprzez sieć dystrybutorów w sugerowanej cenie detalicznej 135 zł brutto. Wszystkie produkty Edimax objęte są standardową, dwuletnią, pełną gwarancją.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.