Tanie telefony Dual Sim od Trak Electronics Polska

Trak Electronics Polska wprowadza do swojej oferty dwa nowe modele telefonów Dual Sim Active, pozwalające na obsługę dwóch kart SIM.

Nowe telefony to najtańsze modele z dotychczas oferowanych przez TRAK. Sugerowana cena detaliczna to 279 zł dla CP-110 oraz 359 zł dla CP-120. Poza podstawowymi parametrami, posiadają obsługę GPRS, WAP oraz MMS,  Radio FM, odtwarzacz muzyczny oraz wideo.  Są to pierwsze modele, które nie posiadają ekranu dotykowego, co pozwoliło obniżyć koszty produkcji.

TRAK CP-110

TRAK CP-110 wyposażono go w ekran LCD 1,5″ o rozdzielczości 128 x 128 pix oraz 65 tysiącach kolorów. Urządzenie posiada czytnik kart microSD, dzięki któremu wymiana danych pomiędzy telefonem a komputerem jest prostsza, a dodatkowo można rozszerzyć pamięć telefonu o kolejne 2GB.  Ciekawostką jest funkcja latarki, która pojawiła się już we wcześniejszym modelu TRAK CP-210. Dodatkowo w telefonie znajdziemy 4 gry multimedialne, kalendarz, stoper, zegar światowy, przelicznik walut oraz E-book. Telefon w zestawie posiada dwie baterie kompatybilne z Nokią, ładowarkę wykorzystującą wtyk również kompatybilny z Nokia, zestaw słuchawkowy oraz adapter kart microSD ze złączem USB, by ułatwić komunikację z komputerem. W telefonie po raz pierwszy TRAK zastosował nowe menu, które dzięki dużym obrazkom ma być czytelne i łatwe w obsłudze.

TRAK CP-120

TRAK CP-120 to model pozycjonowany wyżej niż jego poprzednik, głównie ze względu na większy wyświetlacz o przekątnej 2,0″, rozdzielczości 174 x 220 pix  i 260 tysiącach kolorów. Telefon wyposażono w łączność bezprzewodową Bluetooth 2.0, aparat VGA z funkcją kamery internetowej, a także dobrze znaną z poprzednich modli marki – modulację głosu. Nie zabraknie przeglądarki graficznej czy czytnika kart microSD z obsługą kart do 4 GB. Wśród pozostałych funkcji multimedialnych znajduje się kalendarz, zegar światowy i kalkulator. Urządzenie posiada w zestawie dwie baterie, ładowarkę sieciową USB, kabel USB oraz zestaw słuchawkowy. Objęte jest 24-miesięczną gwarancją z usługą door-to-door. W menu telefonu znajdziemy system ikon przygotowany specjalnie przez Trak Electronics do wszystkich nowych produktów tej marki.

Oba modele będą dostępne w sprzedaży detalicznej na koniec lipca br.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.