TRANSCEND prezentuje 2,5-calowy dysk SSD z technologią ECC

TRANSCEND przedstawia dysk SSD o oznaczeniu SSD25D zapewniający cichą i wydajną pracę systemu operacyjnego.

SSD25D to 2,5-calowy dysk z interfejsem SATA II, który wyposażono w 64 MB pamięci podręcznej DRAM. Charakteryzuje się dużą wydajnością, oferując transfer na poziomie 230 MB/sek. w odczycie i 180 MB/sek. w zapisie. Czas dostępu do pliku wynosi jedną milisekundę, co powoduje, że aplikacje na komputerze wyposażonym w SSD25D są otwierane natychmiastowo. Zwiększona prędkość transferu osiągnięta dzięki szybkiej pamięci podręcznej DRAM zapewnia wydajne i bezproblemowe działanie systemu operacyjnego, również nadchodzącego Windows 7.

Dysk SSD25D nie posiada żadnych ruchomych części, dzięki czemu jest urządzeniem wytrzymałym i jednocześnie cichym w pracy. Cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne spowodowane wstrząsami lub zbyt wysoką temperaturą. Zastosowana technologia ECC (Error Correction Code) zapewnia bezbłędny transfer danych oraz ich bezpieczeństwo.

Dysk SSD25D jest dostępny w dwóch wersjach pojemnościowych: 60 GB i 120 GB.  Przewidywana cena detaliczna dysku SSD25D o pojemności 60 GB wynosi 848 zł brutto, a 120 GB – 1 535 zł brutto. Dysk objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.