Verbatim – dwa nowe zestawy słuchawkowe dla graczy

Verbatim rozszerza swoją ofertę akcesoriów do gier o dwa nowe zestawy słuchawkowe, dzięki którym gracze, według zapewnień, mogą doświadczać realistycznego, przestrzennego dźwięku.

Zestaw słuchawkowy dla graczy Rapier USB z modułem wibracji

Dzięki zastosowaniu w zestawie trzystopniowego systemu „bass vibration” oraz zintegrowanego wzmacniacza niskich częstotliwości użytkownicy mogą fizycznie odczuwać występujące w grach wstrząsy i eksplozje oraz w pełni przeżywać toczącą się akcję. Zakres częstotliwości od 20 Hz do 200 Hz dla wibracji i od 20 Hz do 20 kHz w głośniku ma zapewnić realistyczny przestrzenny dźwięk. Zgodny z technologią VoIP mikrofon, podobnie jak głośniki, może być wyciszony jednym przyciskiem, dzięki czemu gracz ma pewność, że jego przeciwnicy nie dowiedzą się więcej niż powinni. Indywidualnie regulowane słuchawki z nausznikami ze sztucznej skóry mają zapewnić wygodę użytkowania nawet podczas wielogodzinnych starć.

Zestaw słuchawkowy dla graczy 5.1 USB

Zestaw wyposażony w mikrofon regulowany we wszystkich kierunkach oraz elastyczną opaskę na głowę ma zapewnić wysoki komfort użytkowania. Podobnie jak w przypadku modelu Rapier, zestaw słuchawkowy 5.1 ze sztucznej skóry jest gotowy do pracy natychmiast po podłączeniu go przez port USB. Jego mikrofon można wyciszyć, a wbudowane lampki LED sygnalizują aktualny status pracy urządzenia. Subwoofer pracuje w zakresie częstotliwości od 50 Hz do 5 kHz, z maksymalną mocą 500 mW.

Zestaw słuchawkowy Rapier USB z modułem wibracji jest dostępny za 159 zł, natomiast cena zestawu słuchawkowego dla graczy USB 5.1 wynosi 199 zł (sugerowane ceny detaliczne).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.