Verbatim – dwa nowe zestawy słuchawkowe dla graczy

Verbatim rozszerza swoją ofertę akcesoriów do gier o dwa nowe zestawy słuchawkowe, dzięki którym gracze, według zapewnień, mogą doświadczać realistycznego, przestrzennego dźwięku.

Zestaw słuchawkowy dla graczy Rapier USB z modułem wibracji

Dzięki zastosowaniu w zestawie trzystopniowego systemu „bass vibration” oraz zintegrowanego wzmacniacza niskich częstotliwości użytkownicy mogą fizycznie odczuwać występujące w grach wstrząsy i eksplozje oraz w pełni przeżywać toczącą się akcję. Zakres częstotliwości od 20 Hz do 200 Hz dla wibracji i od 20 Hz do 20 kHz w głośniku ma zapewnić realistyczny przestrzenny dźwięk. Zgodny z technologią VoIP mikrofon, podobnie jak głośniki, może być wyciszony jednym przyciskiem, dzięki czemu gracz ma pewność, że jego przeciwnicy nie dowiedzą się więcej niż powinni. Indywidualnie regulowane słuchawki z nausznikami ze sztucznej skóry mają zapewnić wygodę użytkowania nawet podczas wielogodzinnych starć.

Zestaw słuchawkowy dla graczy 5.1 USB

Zestaw wyposażony w mikrofon regulowany we wszystkich kierunkach oraz elastyczną opaskę na głowę ma zapewnić wysoki komfort użytkowania. Podobnie jak w przypadku modelu Rapier, zestaw słuchawkowy 5.1 ze sztucznej skóry jest gotowy do pracy natychmiast po podłączeniu go przez port USB. Jego mikrofon można wyciszyć, a wbudowane lampki LED sygnalizują aktualny status pracy urządzenia. Subwoofer pracuje w zakresie częstotliwości od 50 Hz do 5 kHz, z maksymalną mocą 500 mW.

Zestaw słuchawkowy Rapier USB z modułem wibracji jest dostępny za 159 zł, natomiast cena zestawu słuchawkowego dla graczy USB 5.1 wynosi 199 zł (sugerowane ceny detaliczne).

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.