Wakacje z ligą Red Alert 3 oraz NFS Undercover

Liga Cybersport 36i6

Od początku roku awans wywalczyło dwudziestu zawodników, których już w październiku będzie można podziwiać podczas zmagań o mistrzowskie tytuły oraz nagrody pieniężne o łącznej wartości 10 000 złotych. Do zakończenia fazy eliminacyjnej pozostały już tylko trzy turnieje, które odbędą się w wakacje. To ostatnia szansa na zagwarantowanie sobie udziału w wielkim finale.

Miłośnicy strategii mogą wziąć udział w lipcowym pucharze miesiąca gry Command & Conaquer: Red Alert 3 nazwanym „Tesla Strike”. Zapisy już wystartowały i potrwają do 5 lipca. Tego samego dnia o godzinie 19.00 rozlosowane zostaną turniejowe grupy. Kolejne fazy turnieju, a co za tym idzie e-sportowe pojedynki będą odbywać się standardowo o godzinie 20.00 w następujących dniach: 6, 7, 9, 13 oraz 14 lipca.

Natomiast na fanów zawrotnych prędkości czekać będzie szóste okrążenie czyli etap nazwany „Sixth Lap”. Zapisy do pucharu miesiąca gry Need for Speed Undercover już się rozpoczęły i potrwają do 6 lipca włącznie. Potem nastąpi faza grupowa oraz faza playoff, na podstawie której wyłonieni zostaną kolejni finaliści ligowych zmagań gry Need for Speed Undercover.