Wideorozmowy na siedem różnych sposobów

Siedem nowych kamer internetowych od Logitecha pojawi się na naszym rynku już w sierpniu. Zaprojektowane zostały z myślą o aplikacji Logitech Vid.

Logitech Webvam Pro 9000, Logitech Portable Webcam C905

Dzięki  optyce Zeiss oraz autofocusowi, kamera Logitech Webcam Pro 9000 ma generować wysokiej jakości obraz. Sensor HD o rozdzielczości 2 megapikseli zapewnia płynny przekaz wideo w jakości 720p oraz umożliwia robienie 8 megapikselowych zdjęć (wspomagane oprogramowaniem). Technologia RightLight 2 automatycznie poprawia jakoś obrazu w warunkach słabego lub nierównomiernego oświetlenia, a  oprogramowanie Logitech Video Effects pozwala na korzystanie z setek bezpłatnych avatarów, masek i innych akcesoriów.

Z myślą o osobach lubiących mieć komputer zawsze przy sobie stworzono kompaktowy model  Logitech Portable Webcam C905. Kamerę wyposażono w  funkcje Logitech Webcam Pro 9000.

Logitech Webcam C600, Logitech Webcam C500

Wyposażona w szklane soczewki i 2 megapikselowy sensor, kamera Logitech Webcam C600 oferuje płynny przekaz w jakości HD oraz umożliwia robienie zdjęć o rozdzielczości 8 megapikseli (wspomagane oprogramowaniem). Zastosowana w urządzeniu technologia RightLight 2 ma pozwalać na uzyskanie wysokiej jakości obrazu nawet przy przygaszonym świetle, a oprogramowanie Logitech Video Effects pomoże urozmaicić rozmowę zabawnymi efektami.

W modelu Logitech C500 wykorzystano sensor o rozdzielczosci 1,3 megapiksela oraz szklane soczewki. Na straży jakości obrazu stoi technologia RightLight, a dzięki Logitech Video Effects można pokazać się w zupełnie nowej „odsłonie”.

Logitech Webcam C300, Logitech Webcam C250, Logitech Webcam C200

Kamera internetowa C300 umożliwia robienie zdjęć w jakości 5 megapikseli  (wspomagane oprogramowaniem). Logitech Video Effects Fun Filter pozwala na dodanie interesujących efektów wizualnych do codziennych rozmów.

Logitech Webcam C250, wyposażono w sensor VGA oraz oprogramowanie Logitech Video Effects Fun Filters. Sensor VGA zastosowano także w modelu Logitech Webcam C200. Kamera umożliwia robienie zdjęć w rozdzielności 1,3 megapisela (wspomagane oprogramowaniem).

Wszystkie nowe kamery internetowe Logitech wyposażone są w wbudowany mikrofon z technologią Logitech RightSound, która redukuje niechciane szumy płynące z otoczenia. Dzięki uniwersalnemu zaciskowi, Logitech Webcam Pro 9000, Logitech Webcam C600, Logitech C500, Logitech C300, Logitech Webcam C250 oraz Logitech Webcam C200 z łatwością można przymocować do monitorów LCD i komputerów przenośnych.

Logitech Vid – darmowy, szybki i łatwy w obsłudze program do wideo rozmów.

Vid jest automatycznie instalowany w momencie podłączenia do komputera kamery Logitech. Przed pierwszą rozmową wideo Vid wysyła maila pod wskazany przez użytkownika adres e-mail. Aby nawiązać połączenie odbiorca musi tylko zaakceptować zaproszenie.

Program Vid został opracowany wyłącznie z myślą o wideokomunikacji. Lista kontaktów wyświetlana jest w postaci miniaturowych zdjęć. Aby nawiązać połączenie z wybraną osobą wystarczy kliknąć w ikonę przedstawiającą naszego rozmówcę.

Vid jest darmowym oprogramowaniem oferowanym wraz z kamerami Logitech. Osoby nie posiadające kamer Logitech również mogą korzystać z aplikacji dzięki mailowemu zaproszeniu do zarejestrowanych użytkowników. (Jeżeli zaproszenie zostało wysłane przez osobę, która nie zainstalowała kamery Logitech, wówczas Vid jest dostępny przez 30 dni. Po zakończeniu okresu próbnego z programy można korzystać po zainstalowaniu kamery Logitech).

Vid jest kompatybilny z komputerami PC oraz Mac. Wszystkie kamery współpracują również m.in. ze Skype, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger i AIM.

Ceny i dostępność

Wszystkie kamery będą dostępne w sprzedaży w Polsce z początkiem sierpnia, sugerowane przez producenta ceny detaliczne wyniosą:

  • Logitech Pro 9000 – 459 PLN
  • Logitech Portable Webcam C905 – 419 PLN
  • Logitech Webcam C600 – 339 PLN
  • Logitech Webcam C500 – 209 PLN
  • Logitech Webcam C300 – 169 PLN
  • Logitech Webcam C250 – 129 PLN
  • Logitech Webcam C200 – 89 PLN
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.