Aero Peek działa bez problemu z ALT + TAB

Windows 7 i Server 2008 R2 ukończone!

Firma Microsoft Corporation przekazała do produkcji nowe wersje swoich sztandarowych systemów operacyjnych dla komputerów osobistych i serwerów – Windows 7 i Windows Server 2008 R2.

Po zakończeniu fazy opracowywania systemów, Microsoft wzywa partnerów, aby ukończyli swoje produkty przed światową premierą Windows 7 i Windows Server 2008 R2. Windows 7 wejdzie do sprzedaży na całym świecie 22 października. Jak zawsze, obecni posiadacze licencji zbiorczych Windows, abonenci MSDN i abonenci TechNet jako pierwsi uzyskają dostęp systemów Windows 7 i Windows Server 2008 R2 w nadchodzących tygodniach.

Microsoft zamieścił tę informację w blogach Windows Team i Windows Server. Więcej informacji na temat oświadczenia można znaleźć pod następującymi adresami

Światowe prapremiery obu systemów będą miały miejsce podczas tegorocznej edycji konferencji Microsoft Technology Summit, która odbędzie się 29 i 30 września w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (Pl. Defilad 1). Nadal trwa sprzedaż wejściówek na MTS. Poniżej podajemy ich ceny (wszystkie ceny zawierają podatek VAT):

  • 650 zł – przy rejestracji dokonanej do 31 sierpnia,
  • 1 500 zł – przy rejestracji od 1 do 7 września.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.