Lark FreeBird 35.0. Całkiem nieźle wyposażony nawigator z dobrą mapą (obejmującą, co prawda, tylko Polskę), kosztujący niecałe 300 zł? Tak, to możliwe! Jeśli nie mamy wygórowanych wymagań i nie przeszkadza nam, że planowana trasa może mieć nie więcej niż 8 punktów pośrednich, to Lark FreeBird pozwoli nam zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Zakupowe, wakacyjne trendy wśród internautów

Najpopularniejsze okazały się m.in. nawigacja samochodowa firmy Lark, kamera cyfrowa firmy Toshiba oraz konsola do gier Sony PlayStation 3.

Wg danych z portalu www.kupujemy.pl w czerwcu br. użytkowników serwisu najbardziej interesowały produkty firmy Lark – polskiego producenta jednych z najtańszych na rynku nawigacji samochodowych. Internauci oglądali także chętnie telefony firmy Nokia oraz aparaty fotograficzne Nikona. Użytkownicy porównywarki udowodnili, iż niezmiennie cenią elektronikę użytkową sygnowaną logo południowokoreańskiego Samsunga oraz japońskich – Sony oraz Philips.

Z 45 marek nawigacji samochodowych największym zainteresowaniem cieszył się GPS polskiego producenta – firmy Lark. Oferuje ona jedne z najtańszych systemów nawigacji, które można nabyć za ok. 200-300 zł. Użytkownicy portalu kierowali także zapytania o nawigację TomTom XL V.2, wyposażoną w szeroki ekran dotykowy o przekątnej 4.3″.

Przed wakacjami użytkownicy porównywarki cen Kupujemy.pl poszukiwali bardzo często miniaturowej kamery cyfrowej Toshiba Camileo P10, która – pomimo swoich rozmiarów – umożliwia zapis obrazu w rozdzielczości Full HD na karcie pamięci SD. Uwagę internautów przyciągała także kamera Sony DCR-SX30E, która dzięki swoim gabarytom i wadze może podróżować z urlopowiczami w kieszeni lub torbie.

W czerwcu dużym zainteresowaniem użytkowników Kupujemy.pl cieszyła się konsola Sony PlayStation 3. Dzięki wyposażeniu w dysk twardy, czytnik Blu-ray oraz złącze HDMI, konsola może służyć nie tylko do gier komputerowych, ale także pełnić funkcję centrum multimedialnego.

W czerwcu użytkownicy Kupujemy.pl poszukiwali telefonów o szeroko rozbudowanej funkcjonalności. Ich wybór padł na dwa modele: LG KU990i oraz Samsung Avila S5280. Obydwa telefony o kompaktowej sylwetce są wyposażone w ekran dotykowy, aparat fotograficzny, odtwarzacz MP3 oraz szereg funkcji multimedialnych. Umożliwiają one także korzystanie zarówno ze standardowej klawiatury numerycznej, jak i wirtualnej – QWERTY.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.