Bohaterski HTC Hero już w Polsce

Firma HTC Corporation wprowadziła do sprzedaży w Polsce smartfon HTC Hero z platformą Android, 3,2-calowym ekranem dotykowym i nowym interfejsem HTC Sense.

– Cieszymy się, że możemy zaoferować polskim klientom kolejny, zaawansowany smartfon HTC z platformą Android. Premiera HTC Hero to także debiut innowacyjnego interfejsu Sense. Jesteśmy przekonani, że i tym razem mile zaskoczymy naszą nowatorską propozycją wszystkich użytkowników. – powiedział Tomasz Leśniak, HTC Area Manager CEE.

Korzystanie z HTC Hero jest wygodne także dzięki specjalnie wyprofilowanej obudowie z charakterystyczną „brodą” oraz dużemu, dotykowemu ekranowi o matrycy 3,2 cala. Ekran został zoptymalizowany do przeglądania Internetu i odtwarzania multimediów i obsługuje funkcję multi-touch, która ułatwia serfowanie po stronach internetowych.

HTC Hero, oprócz intuicyjnego i bogatego interfejsu, oferuje wiele najnowszych rozwiązań, takich jak np. nawigację satelitarną GPS, cyfrowy kompas, akcelerometr, a także aparat fotograficzny 5 Mpx oraz gniazdo kart pamięci microSD. Smartfon wyposażono w funkcjonalny przycisk wyszukiwania 'Search'. Umożliwia on bardziej naturalny sposób wyszukiwania, np. w Twitterze, liście kontaktów, mailach lub innych aplikacjach telefonu.

HTC Hero będzie dostępny w sprzedaży u operatora PLAY oraz w salonach Komputronik, EURO RTV AGD, ElectroWorld i Vobis. Sugerowana cena smarftona to 2300 złotych z VAT-em.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.