C110 i C130n – możliwości kolorowego druku za cenę biało-czarnego urządzenia

OKI wprowadza na rynek nową serię kolorowych drukarek A4, które dopełniają ofertę firmy i stanowią propozycję dla najmniejszych graczy biznesowych – sektora SOHO.

Codzienne zapotrzebowanie druku w małych firmach to głównie wykonywanie niewielkiej ilości czarno-białych wydruków oraz okazjonalnych wydruków w kolorze. Odpowiedzią na takie potrzeby są nowe drukarki OKI C110 i C130n, które charakteryzować się dużą szybkością druku czarno-białego, wysoką jakością wydruków oraz elastycznością połączeń oferując możliwość pracy w sieci. Ponadto ich kluczową zaletą jest konkurencyjna cena, będąca w zasięgu możliwości nawet niewielkich przedsiębiorstw.

Szybkość wydruku w czerni sięga 20 str./min oraz 5 str./min. w kolorze. OKI C100 oferuje możliwość korzystania z wbudowanego portu USB bez konieczności podłączania urządzenia do komputera. Dodatkową użytecznością zastosowaną w C130n jest karta sieciowa, opcjonalna funkcja druku dwustronnego oraz wyświetlacz LED ułatwiający obsługę drukarki. W obu modelach wykorzystano czteroprzebiegową technologię prowadzenia papieru.

Ważnym aspektem jest wsparcie serwisowe w postaci trzyletniej gwarancji, jaką objęte są wszystkie produkty OKI, w tym również nowa seria C100. Dodatkowym argumentem dla klientów dbających o ochronę środowiska jest zgodność OKI C100 z normą Energy Star.

Drukarki są dostępne w sprzedaży od 27 sierpnia po sugerowanej cenie 592 PLN netto (OKI C110) oraz 913 PLN netto (OKI C130n).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.