Pogłoski o śmierci Grona były mocno przesadzone

Coraz więcej aplikacji na grono.net

Chciałbyś mieć kontrolę nad tym, jakie funkcję dostępne są na twoim profilu? Chciałbyś dodać i stworzyć dodatkowe? Teraz jest to możliwe.

Grono.net – polski portal społecznościowy, mający już ponad 2 miliony zarejestrowanych użytkowników, wprowadził możliwość tworzenia aplikacji, z których mogą korzystać użytkownicy portalu. Dzięki aplikacjom użytkowanie portalu ma stać się ciekawsze i pozwala na spersonalizowanie własnego profilu. Programiści z całej Polski tworzą ciągle nowe aplikacje na portal.

Gronocytowanie

Przykładem są Ciekawe Cytaty. Pierwsza i jednocześnie jedna z najbardziej popularnych aplikacji dostępnych na portalu użyta przeszło 30 000 razy. Dostępna pod adresem (http://grono.net/chat/#dev/app/ciekawe_cytaty/), pozwala na dodawanie do opisów użytkownika cytaty ulubionych autorów takich jak: Albert Einstein, Jan Paweł II oraz innych. Oferuje również możliwość dodawania cytatów, których nie ma jeszcze w bazie.

Gronosłuchanie

Inną aplikacją, która może zainteresować użytkowników, zwłaszcza fanów podcastów jest Gronocast (http://grono.net/chat/#dev/app/gronocast/). Jak sama nazwa wskazuje jest to pierwszy polski odtwarzacz podcastów (forma internetowej publikacji dźwiękowej lub w postaci wideo) dostępny na portalu społecznościowym. Ze 150 polskich podcastów wybrano 13 najlepszych i udostępniono użytkownikom. Aplikacja przeszła pozytywnie fazę testów i udostępniana jest na portalu Grono.net.

Coraz więcej możliwości

Wśród użytkowników portalu popularna jest również aplikacja pozwalająca na tworzenie ankiet. W przeciwieństwie do portali konkurencyjnych, jedna z dostępnych aplikacji „Prezenty” umożliwia wysyłanie darmowych prezentów znajomym.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.