GIGABYTE wprowadził płyty główne z chipsetem AMD 785G

Firma GIGABYTE wprowadziła do sprzedaży płyty główne w formacie microATX dla procesorów AMD z podstawką AM3, oparte na chipsecie nowej generacji AMD 785G.

Płyty GA-MA785GPMT-UD2H, GA-MA785GMT-UD2H i GA-MA785GMT-US2H zostały wyposażone w funkcje ACC i AOC, które pozwalają na odblokowanie 4. rdzenia procesora i dodatkowe zwiększenie wydajności systemu komputerowego. Użytkowników ceniących sobie nowoczesne rozwiązania ucieszy również fakt, że wspierają one popularne technologie GIGABYTE – DualBIOS oraz Ultra Durable 3. Pierwsza z nich zapewnia opatentowaną sprzętową ochronę BIOS-u przed ewentualnymi uszkodzeniami wskutek działania wirusów czy nieprawidłowej aktualizacji. Druga niesie ze sobą szereg korzyści takich jak: obniżenie temperatury w krytycznych obszarach płyty głównej, lepszą wydajność energetyczną oraz zwiększone możliwości OC. A wszystko to dzięki podwójnej ilości miedzi umieszczonej w wewnętrznych warstwach PCB oraz doskonałej jakości komponentom jak kondensatory aluminiowo–polimerowe o podwyższonej trwałości, cewki z rdzeniem ferrytowym i tranzystory MOSFET z niskim współczynnikiem RDS(on).

Do dodatkowych zalet nowych płyt głównych w ofercie GIGABYTE należą: zintegrowana 8-kanałowa karta dźwiękowa High Definition Audio dostarczająca dźwięk w systemie 7.1 surround oraz komplet wyjść D-Sub, DVI i HDMI.

Wszystkie produkty GIGABYTE objęte są 3-letnią gwarancją.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.