W okresie przedświątecznym ogólna liczba konsol znajdujących się w gospodarstwach domowych osiągnęła poziom 8 milionów sztuk

Microsoft obniża ceny Xboksa 360

Microsoft ogłosił obniżkę ceny Xbox 360 Elite, która wejdzie w życie jutro w całej Europie. Nowa cena konsoli to 1099 złotych, a więc znacznie mniej niż cena nowej konsoli Sony.

W odpowiedzi na niedawną premierę nowej konsoli Sony Playstation 3 Slim, gigant z Redmond postanowił obniżyć ceny swojej konsoli Xbox 360 w wersji Elite. Klienci odwiedzający sklepy po 28 sierpnia tego roku, mogą spodziewać się, że konsolę tę będzie można kupić w orientacyjnej cenie detalicznej wynoszącej 1099 złotych.

– Obniżając cenę naszego topowego modelu konsoli – Xbox 360 Elite, przygotowujemy się do gorącego okresu świątecznego, który przynosi największą sprzedaż w branży rozrywkowej – mówi Jakub Mirski, Marketing Manager w polskim oddziale Microsoft. – Od tej chwili mamy w ofercie dwa modele konsoli: podstawowy Xbox 360 Arcade – będący znakomitą propozycją dla wszystkich zaczynających swoją przygodę z grami oraz bardziej rozbudowany, wyposażony w 120 GB dysk twardy, model Xbox 360 Elite. Oba zestawy oferowane są w atrakcyjnych cenach, więc z pewnością znajdą swoich nabywców – dodaje.

Musimy zauważyć, że nowa cena Xboksa 360 Elite jest znacznie niższa od przewidywanej ceny konsoli Sony Playstation 3 Slim, która wynieść ma w Polsce 1349 złotych. Tu jednak otrzymamy również Blu-Ray…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.