Nawigacja z rozrywką w nowym urządzeniu multimedialnym

Model ten, w coraz bardziej popularnym rozmiarze 2-DIN, łączy w sobie odtwarzacz DVD, 7-calowy ekran z dotykowym sterowaniem oraz wbudowaną nawigacją GPS.

Bogactwo funkcji, od nawigacji samochodowej po dwustrefową rozrywkę audio wideo, obsługiwane jest za pomocą nowego interfejsu użytkownika. Ilość stałych przycisków jest ograniczona do trzech najczęściej wykorzystywanych.

Moduł nawigacyjny działa na bazie znanego z przenośnych urządzeń Clarion oprogramowania iGO8.3 i dla 44 europejskich krajów. Dostępne są także wszystkie najnowsze funkcje jak „Text to Speach” – wypowiadanie nazw ulic wyświetlanych na ekranie, również w języku polskim (np.: „za 150 metrów skręć w lewo w ulicę Marszałkowską…”) czy wyświetlanie znaków drogowych przy rozjazdach na autostradach. Dane mapowe zawierają realistyczne widoki 3D – budynki, punkty orientacyjne oraz ukształtowanie terenu w całej Europie.

Aktualizacji map czy wprowadzenia danych o fotoradarach w łatwy sposób można dokonać za pomocą karty SD i dedykowanego do jej obsługi slotu za ekranem urządzenia. Sekcja audio wyposażona jest w funkcję BBE-MP, dzięki której przywracane są szczegóły i niuanse dźwięku utracone podczas kompresji do formatów MP3 czy WMA. O wysoką jakość odtwarzania muzyki dba 24-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy, umożliwiający uzyskanie  najwyższej rozdzielczości i czystości dźwięku.

NX509E oferuje też funkcję dwustrefowej rozrywki. Technologia ta umożliwia stworzenie w samochodzie dwóch oddzielnych stref, dzięki czemu pasażerowie na tylnych siedzeniach mogą oglądać film DVD, DivX lub wideo z iPod’a czy iPhone’a na zamontowanych monitorach sufitowych lub w zagłówkach, podczas gdy osoby na przednich siedzeniach słuchają ulubionej stacji radiowej lub muzyki z pamięci USB i korzystają z nawigacji.

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 4 444 PLN (cena promocyjna).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.