Nowe urządzenia Logitech z serii „G” dedykowane graczom

Mysz Gaming Mouse G500, wyposażona w precyzyjny laser nowej generacji o rozdzielczości 5700 dpi oraz lekki zestaw słuchawkowy Gaming Headset G330, przeznaczone są dla graczy.

Firma Logitech zaprezentowała dziś nowe urządzenia z serii „G”, dedykowane miłośnikom gier komputerowych. Mysz Gaming Mouse G500 jest wyposażona w laser nowej generacji, który gwarantuje precyzyjne śledzenie przy prędkości ruchu do 419 cm na sekundę oraz przyspieszeniu wynoszącemu 30 gs. Ponadto mysz umożliwia bieżącą kontrolę rozdzielczości lasera od 200 do 5700 dpi, dzięki czemu gracz może swobodnie dostosować ją do sytuacji w grze, bez konieczności przerywania akcji.

Wykonany z lekkich materiałów zestaw słuchawkowy Logitech Gaming Headset G330, wyposażony został w umieszczany z tyłu głowy, dostosowujący się do kształtu potylicy pałąk. To pierwsze rozwiązanie tego typu w zestawach słuchawkowych dla graczy.Dzięki miękkiej sylikonowej wyściółce oraz ruchomym nausznikom G330 nie wywołuje nieprzyjemnego uczucia ucisku.

Umieszczona wewnątrz pałąka stalowa sprężyna zapobiega przed zsuwaniem się słuchawek z głowy użytkownika. Zestaw wyposażono także w mikrofon z funkcją redukcji niepożądanych odgłosów płynących z otoczenia. Do zestawu dołączono także przejściówkę USB. Użytkownik może więc wybrać pomiędzy cyfrowym a tradycyjnym podłączeniem do komputera poprzez 3,5 mm jack.

Mysz Logitech Gaming Mouse G500 pojawi się w sprzedaży w Europie we wrześniu. Sugerowana przez producenta cena detaliczna wyniesie 329 zł. Zestaw słuchawkowy Logitech Gaming Headset G330 będzie dostępny w Europie od września w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 219 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.