Smartfon Samsunga z systemem Android

Samsung wprowadza na polski rynek swój pierwszy telefon oparty na platformie Google Android, a ponadto wyposażony w 3,2-calowy wyświetlacz dotykowy AMOLED.

System operacyjny Google Android staje się coraz popularniejszy wśród producentów telefonów komórkowych. Tym razem Samsung rozszerza swoją ofertę w naszym kraju o nowy model Galaxy o oznaczeniu i7500. Ten funkcjonalny telefon wyposażono w 3,2-calowy wyświetlacz dotykowy AMOLED o rozdzielczości 320 x 480 pikseli. Użytkownikom oferuje nie tylko dostęp do Internetu za pomocą HSDPA (7,2 Mb/s) i WiFi, ale również możliwość korzystania z usług Google Search, Google Maps, Gmail, YouTube, Google Calendar i Google Talk.

Wbudowany odbiornik GPS pozwala korzystać z bogactwa funkcji usługi Google Maps (Mapy Google), takich jak My Location (Moja lokalizacja), Google Latitude (Współrzędne Google), Street View (Widok ulicy) czy wyszukiwarki lokalnej i szczegółowego opisu trasy podróży.

Dostęp do setek innych aplikacji jest z kolei możliwy za pośrednictwem platformy Android Market. Do dyspozycji mamy również 5-megapikselowy aparat z autofokusem i fleszem LED, odtwarzacz multimedialny (m.in. MPEG4, H.264 czy AAC), łączność Bluetooth 2.0, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, wbudowaną pamięć 8 GB i slot kart pamięci microSD (do 32 GB) oraz baterię o pojemności 1500 mAh – wszystko zamknięte w obudowie mierzącej ledwie 11,9 mm grubości.

Telefon Samsung Galaxy (I7500) wchodzi obecnie do sprzedaży wyłącznie do operatora sieci Play, choć kupić go można również w niektórych sklepach internetowych, w cenie około 2300 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.