Uniwersalny pilot do multimediów

Uniwersalny pilot Logitech Harmony 900, wyposażony jest w nową bezprzewodową technologią RF, umożliwiającą sterowanie urządzeniami znajdującymi się w innych pomieszczeniach.

Firma Logitech prezentuje nowy uniwersalny pilot zdalnego sterowania Harmony 900. Najnowsze urządzenie z serii Harmony pozwoli całkowicie zapomnieć o trudach związanych z obsługą domowych multimediów – wyposażono go w dotykowy ekran, intuicyjny układ przycisków oraz udoskonaloną radiową technologię zdalnego sterownia RF, umożliwiającą obsługę nawet 15 urządzeń, znajdujących się w innych pomieszczeniach (zasięg do 30 metrów).

Instalacja systemu jest bardzo prosta. Wystarczy umieścić w pobliżu wybranych urządzeń, dołączony do zestawu przekaźnik oraz mini przekaźniki podczerwieni IR, bez konieczności podłączania ich bezpośrednio do sprzętu. Następnie na kolorowym dotykowym ekranie Harmony 900 należy wskazać ikonę przedstawiającą urządzenie, którym chcemy sterować. Od tego momentu wybrany sprzęt będzie „posłuszny” użytkownikowi, nawet gdy będzie on przebywał w innym pomieszczeniu.

Zaawansowany uniwersalny pilot Logitech Harmony 900 pojawi się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i w Europie we wrześniu. Sugerowana przez producenta cena detaliczna wyniesie 1699 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.