Wideożyciorys zawodowy w Sieci

Dzięki portalowi rekrutacyjnemu CVlikeTV.com, bez wychodzenia z domu, można w kreatywny sposób zaprezentować się pracodawcy od jak najlepszej strony i wirtualnie zrobić pierwsze, dobre wrażenie.

Podstawowa różnica między CVlikeTV.com a obecnymi na rynku portalami rekrutacyjnymi to możliwość nagrania przez kandydata 60-sekundowej prezentacji wideo za pomocą kamery internetowej. Zastąpi ona schematyczny, często wręcz nudny i powtarzalny list motywacyjny. Na jej podstawie, obok CV, pracodawca podejmuje decyzję o zaproszeniu wybranych osób na rozmowę rekrutacyjną. W ten sposób obie strony zyskują, nie tracąc czasu i pieniędzy na spotkania, zwłaszcza jeśli aplikuje się o stanowisko w innym mieście czy nawet kraju.

Inna zaleta  korzystania z CVlike.TV.com to także możliwość szybkiego, wirtualnego sprawdzenia przez pracodawców pożądanych na danym stanowisku umiejętności np. znajomości języków obcych czy kreatywności. – Serwis jest dedykowany wszystkim sektorom gospodarki, ale szczególnie nacisk kładziemy na obsługę zawodów, w których prezencja czy dykcja kandydatów jest szczególnie ważna – mówi Krzysztof Rogalski, prezes zarządu firmy Executive Solutions sp. z o.o, pomysłodawcy i założyciela CVlikeTV.com.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.