Allegro przedstawia serwis Oferia.pl

Oferia.pl

Dzięki nowemu serwisowi Grupy Allegro, firmy, fachowcy, studenci czy freelancerzy, mają możliwość dotarcia do dziesięciomilionowej bazy potencjalnych Klientów – Allegrowiczów.  Z myślą o usługodawcach zostało stworzone ciekawe narzędzie – profesjonalna wizytówka, którą do swoich potrzeb mogą dopasować zarówno firmy jak i wykonawcy indywidualni. Oprócz danych kontaktowych i najważniejszych informacji takich jak np. doświadczenie, umiejętności, dyplomy czy portfolio i osiągnięcia w branży, jest w niej miejsce na galerię zdjęć, opinie i komentarze wystawione przez Klientów, a także wypowiedzi z forum branżowego.

Zleceniodawcy mają natomiast możliwość bezpłatnego dodawania zleceń – począwszy od tych najprostszych jak np. sprzątanie mieszkania, przez bardziej skomplikowane np. budowa domu, aż po nietypowe – np. wyprowadzenie psa na spacer. Wykonawcy składają propozycje  wykonania danego zlecenia, przedstawiając swoje warunki realizacji. Zleceniodawca wybierając Wykonawcę może kierować się dowolnym, ważnym dla siebie kryterium np. czasem wykonania, ceną czy doświadczeniem. Jeżeli żadna z propozycji nie odpowiada zlecającemu, może on zakończyć zlecenie bez wyboru Wykonawcy.

Oferia pozwala na weryfikację współpracujących ze sobą stron. Po wykonaniu zlecenia  Zleceniodawca i Wykonawca oceniają się wzajemnie, komentując przebieg współpracy. Otrzymane przez Wykonawcę oceny przeliczane są na punkty, na podstawie których tworzone są rankingi Wykonawców w danych branżach. Użytkownicy mogą również stworzyć sieć zaprzyjaźnionych Wykonawców i Zleceniodawców, co pozwoli na szybkie dotarcie do zaufanej osoby bez potrzeby przeszukiwania zasobów serwisu.

Do 30 listopada Wykonawcy mają okazję zamieszczać oferty swoich usług i aktywować profesjonalne wizytówki beż żadnych opłat.