Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Plantronics dla wymagających

Plantronics Bluetooth Discovery 975

Discovery 975 wykorzystuje technologię AudioIQ2, która jest kolejną generacją AudioIQ – technologii cyfrowego przetwarzania dźwięku Plantronics. Urządzenie wyposażone jest w dwa mikrofony, które precyzyjnie wychwytują głos użytkownika, równocześnie eliminując hałasy otoczenia, bez potrzeby używania specjalnych przycisków lub czujników dotyku twarzy służących do uaktywniania redukcji hałasów. System AudioIQ2 działa automatycznie, gdziekolwiek prowadzimy rozmowę.

Nowa słuchawka niweluje odgłosy wiatru za pomocą trójwarstwowej technologii WindSmart. Wspiera ją konstrukcja wysięgnika oraz otaczający mikrofony, akustyczny materiał, który służy zatrzymywaniu szumu wiatru. Elektryczne filtry AudioIQ2, dodatkowo dynamicznie blokują hałas podczas rozmowy i mają powodować, że do słuchacza dostarczany jest czysty, naturalny głos. Urządzenie ma zapewniać także świetną jakość dźwięku wychodzącego. W tym celu algorytm DSP AudioIQ2 dzieli pasmo dźwięku na 20 części i wzmacnia każde z nich osobno. Słuchawka potrafi poprawić  słaby lub zniekształcony dźwięk pochodzący od naszego rozmówcy i przy użyciu AudioIQ2 wzmacnia poszczególne jego częstotliwości.

Discovery 975 posiada etui ładujące z dodatkowym akumulatorem, które potraja czas rozmowy z 5 do 15 godzin, jednocześnie służąc ochronie i wygodnemu przechowywaniu słuchawki. Nowe etui posiada ekran LCD wyświetlający poziom naładowania akumulatora w etui i słuchawkach, a także status połączenia Bluetooth. Ważąca 8 gram słuchawka Plantronics Discovery 975 wyposażona jest w opracowany przez Plantronics wysięgnik, który ma wychwytywać mowę w taki sposób, że głos brzmi naturalnie nawet w trudnych warunkach. Na słuchawce znajdziemy przycisk włączania/wyłączania i odbierania/kończenia połączenia oraz przycisk kontrolujący głośność i wyciszenie mikrofonu. Urządzenie posiada funkcję głosowych komunikatów dla niskiego stanu akumulatora, stanu wyciszenia i statusu połączenia Bluetooth.

Plantronics Discovery 975 – cena  brutto: 399 zł.