Cyfrowy fotobudzik z serii Xv-S od HANNspree

Fotobudzik HANNspree jest połączeniem ramki cyfrowej, odtwarzacza MP3 i elektronicznego zegara z alarmem.

Wygląd cyfrowego fotobudzika HANNspree ciekawi. Wyświetlacz LCD 4,3″  (rozdzielczość 480 x 272, kontrast 600:1) wbudowany jest w czarną obudowę o diamentowym połysku. Przezroczyste, dekoracyjne panele i wykonane z dużą precyzją płaszczyzny i skosy załamują i odbijają światło. Fotobudzik HANNSpree oferuje wiele użytecznych funkcji, wśród nich: zegar (cyfrowy lub wskazówkowy) oraz budzik z opcją drzemki, odtwarzacz fotografii i plików MP3, radio FM, lampkę nocną o 3 trybach ustawień jasności oraz kalendarz.

Spośród wielu ustawień tematycznych („skórek”) możemy wybrać np. świąteczne, czy urodzinowe. Wyświetlacz urządzenia przystosowuje też swój wygląd do aktualnych warunków oświetlenia, dzięki funkcji automatycznej regulacji podświetlania. Fotobudzik, działając jako radio, może zapamiętać do 25 częstotliwości stacji. Przydatna może być również funkcja drzemki w ustawieniach alarmu – gdy rano usłyszymy sygnał budzenia (do wyboru trzy różne sygnały), po przyciśnięciu guzika możemy spokojnie pospać odrobinę dłużej. Ponadto urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania po 10, 30, 60 lub 90 minutach, więc możemy do snu posłuchać ulubionej muzyki lub obejrzeć pokaz zdjęć, np. z wakacji.

Fotobudzik wyposażony jest w port USB 2.0, więc z łatwością przegramy na niego ulubione zdjęcia i utwory muzyczne. Posiada też wejście na słuchawki, które może się przydać w pokojach kilkuosobowych. Warto wspomnieć, że po odłączeniu od zasilania fotobudzik HANNspree zapamiętuje wszystkie wprowadzone ustawienia do 3 dni.

Cena urządzenia – 199 PLN brutto, gwarancja – 24 miesiące.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.