Dwie kamerki Media-Tech z mikrofonem

Firma Media-Tech zaprezentowała dwie nowe kamery internetowe. Obie mają być wygodne w użyciu oraz zostały wyposażone w mikrofon, co ułatwi wideorozmowy.

HIRES WEBCAM 2 Mpix MT4025 to kamera, która ma stanowić połączenie nowoczesnego wyglądu, funkcjonalności  i niewielkich rozmiarów. Wyposażona w dwumegapikselowy sensor kamera oferuje szybkość obrazu do 30fps. Najważniejszą zaletą kamery jest wbudowany autofokus, który zapewnia automatyczne nastawianie ostrości. Ponadto MT4025 ma wbudowany mikrofon umożliwiający prowadzenie niezakłóconych rozmów.Dołączone do kamery oprogramowanie sprowadza instalację do minimum oraz oferuje wiele ciekawych i przydatnych funkcji. MT4025 można zamocować na płaskim monitorze czy ustawić na gładkim podłożu. Gwarancja: 2 lata, sugerowana cena detaliczna: 119,99 PLN.

HIRES WEBCAM 3 Mpix MT4026 to najnowsza kamerka Media-Tech, która została wyposażona w trzymegapikselowy sensor CMOS, autofocus oraz mikrofon. Zaletami kamerki są również jej małe rozmiary oraz ciekawy wygląd. Metalowy panel przedni sprawia, że MT4026 nie tylko może się podobać, ale jest również odporna na pęknięcia, tak typowe dla urządzeń wykonanych z plastiku. Za pomocą specjalnej podstawki kamerkę można  łatwo zamocować na płaskim monitorze lub wygodnie ustawić na płaskiej powierzchni.  Ponadto MT4026 pozwala na szybką konfigurację  bez konieczności instalowania sterowników, co jest jej dodatkową zaletą. Gwarancja: 2 lata, sugerowana cena detaliczna: 159,99 PLN.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.