Eee Top PC ET20/22 – rozrywka w jakości HD

ASUS Eee Top PC ET2002T / ET2203T

Użytkownik może wybrać 20 lub 22-calowy wyświetlacz w formacie 16:9. Seria EeeTop ET20/22 posiada dedykowany procesor graficzny ATI Radeon HD4570 lub NVIDIA ION. Serię wyposażono we wbudowane głośniki Hi-Fi z technologią SRS Premium Sound, by uzyskać wirtualny dźwięk przestrzenny. Użytkownicy na wybranych modelach mogą oglądać filmy na dyskach Blu-ray)

Seria EeeTop PC ET20/22 firmy ASUS może być podłączona do zewnętrznych monitorów, konsol gier i innych urządzeń rozrywki domowej poprzez wyjście HDMI-in i SPDIF (tylko w serii ET22). Seria EeeTop PC ET20/22 posiada dotykowy interfejs Total Media Center (tylko w serii ET22), który pozwala użytkownikom na przeglądanie i porządkowanie plików multimedialnych.

Użytkownicy mogą zostawiać dla rodziny wirtualne „samoprzylepne karteczki” dzięki Eee Memo, albo wiadomości wideo dzięki wbudowanej kamerze Eee Cam, która obsługuje technologię Real-time Image Capture. Technologia ta gwarantuje 30 klatek na sekundę, jak również podwyższoną wrażliwość na światło w słabo oświetlonym miejscu.

Użytkownicy mogą pisać lub dodawać efekty specjalne do własnych zdjęć a także tworzyć własne emotikony do użytku w komunikatorach takich jak Skype, MSN Messenger, Yahoo Messenger i AIM. Aplikacja FotoFun pozwala na organizację takich emotikon, fotografii i obrazów na podobieństwo albumu fotograficznego, oraz na załadowanie ich na blog. Eee Bar pozwala na szybki dostęp do często używanych aplikacji oraz do ustawień systemowych za jednym dotknięciem.

Zobacz też: